MSR Piezo Igniter

Neohodnotené
 
Nový piezo zapaľovač určený pre všetky typy plynových varičov napr. MicroRocket, Reactor, PocketRocket, Superfly atď. Svojou konštrukciou umožňuje ľahké zapálenie variča.
Dostupnosť Skladom
€9,60
   
Značka MSR
Webová stránka značky cascadedesigns.com/ie/msr
Kategória Vybavenie na prežitie v prírode
 
<div class="tab_page" id="tab_description" style="display: block;"> <div class="ui-tabs-panel ui-widget-content ui-corner-bottom" id="product-detail-popis"> <p style="text-align: justify;"><span class="hps">Nový</span> <span class="hps">piezo</span> <span class="hps">zapaľovač</span> <span class="hps">určený</span> <span class="hps">pre</span> <span class="hps">všetky</span> <span class="hps">typy</span> <span class="hps">plynových</span> <span class="hps">varičov</span> <span class="hps">napr</span>. <span class="hps">MicroRocket</span><span>,</span> <span class="hps">Reactor</span><span>,</span> <span class="hps">PocketRocket</span><span>,</span> <span class="hps">Superfly</span> <span class="hps">atď</span>. <span class="hps">Svojou</span> <span class="hps">konštrukciou</span> <span class="hps">umožňuje ľahké</span> <span class="hps">zapálenie variča</span><span>.</span></p> <p style="text-align: justify;"><span><strong>Hmotnosť: </strong>13 g</span></p> </div> </div> <p> </p> <br/>

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Cascade Designs je súkromá rodinná spoločnosť, ktorá sídli v meste Seattle na západnom pobreží v USA, na úpätí Skalistých hôr. Je to spoločenstvo niekoľkých firiem a dve z nich sú therm a rest- karimatky a spacie systémy a MSR variče a uteraky, stany, snežnice, filtračné systémy.

Ľudia pracujúci v Cascade Designs sú mladí športovci, nadšení pre outdoorové aktivity. Vymýšľajú a vyrábajú si outdoorové vybavenie pre svoj voľný čas. Firmy si samé navrhujú a konštruujú stroje, vymýšľajú nové výrobné postupy a technológie, používajú iba najnovšie materiály vyrobené v USA alebo Európe. Vo výrobných halách je čisto a všetko žiari novotou. 
Materiály, ktoré používajú, sú jednak najmodernejšie hi-tech vynálezy súčasnej doby, ale zároveň aj šetrné k prírode, neobsahujúce prírode a ľuďom škodlivé látky, ako např. ftaláty, byfenily… Všetká produkcia pocházda z dieľní v USA, alebo sesterských pobočiek Cascade Designs v írskom Corku.

Top produkty:

SNEŽNICE MSR LIGHTNING AXIS

MSR DRAGONTAIL