Lifesystems Stormproof Matches

Neohodnotené
 
Lifesystems Stormproof Matches sú spoľahlivé zápalaky, ktoré zapáliš ľahko aj v silnom daždi alebo vetre. Vykonávajú svoju prácu za každých poveternostných podmienok.
Dostupnosť Skladom
€6,90
   
Značka Lifesystems
Webová stránka značky lifesystems.co.uk/
Kategória Vybavenie na prežitie v prírode
 
Lifesystems Stormproof Matches sú spoľahlivé zápalaky, ktoré zapáliš ľahko aj v silnom daždi alebo vetre. Rýchlo sa rozhoria a vykonávajú svoju prácu za každých poveternostných podmienok. Každá zápalka poskytne dobrý plameň, ktorý horí až 20 sekúnd. Sú uložené vo vodotesnej nádobe. Vlastnosti:- robustná vodotesná nádoba, ktorá udržuje suché spojenie- 25 vetru a nepremokavých zápaliek- 3 škrtacie panely- doba horenia zápalky: 20 sekúnd

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Nekompromisná kvalita a výkon sú jadrom každého LifeSystems produktu.

Naše lekárničky majú nielen najvyššiu kvalitnu, ale tiež sú odolné proti  poveternostným vplyvom a odolný proti opotrebeniu balenia; naše siete proti hmyzu sú vyrobené zo silnej hexagonálneho pletiva. Hmyzie repelenty používame individuálny vzorec poskytnúť najlepšiu ochranu všade tam, kde sa chystáte; a naše výrobky na  prežitie boli vyskúšané a testované v niektorých z najnáročnejších prostredí na svete, dáva najvyšší výkon, znova a znova.

Či už cestujete po svete, alebo len vonku na deň, vaše zdravie a bezpečnosť je prvoradá. Naším cieľom v LifeSystems je poskytovať základnú ochranu, ktorú potrebujete, nikdy kompromitujúce, pretože by ste nikdy nebudete musieť.

Top produkty:

LIFESYSTEMS DENTAL lekárnička

LIFESYSTEMS CHLORINE DIOXIDE TABLETS

 

 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.