Pištalka Lifesystems Safety Whistle 2250

Neohodnotené
 
Dostupnosť Skladom
€4,59
   
Značka Lifesystems
Webová stránka značky lifesystems.co.uk/
Kategória Vybavenie na prežitie v prírode
 
Lifesystems Safety Whistle je píšťalka, ktorá dosahuje hlasitosť až 108 dB. Je vyrobená z tvrdeného plastu a má lanko a sponu na pripevnenie. Je to neoceniteľný nástroj, ak sa dostanete do problémov v prírode.Medzinárodne uznávaný núdzový signál je 6 po sebe idúcich pisknutie a následná pauza 1 minútu, ako odpoveď je používané 3 po sebe idúcich pisknutie s pauzou 1 minútu.  Parametre: Materiál: plastRozmery: 72x21x19mmHmotnosť: 13gFarba: oranžová Materiál: plastRozmery: 72x21x19mmHmotnosť: 13gFarba: oranžová

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Nekompromisná kvalita a výkon sú jadrom každého LifeSystems produktu.

Naše lekárničky majú nielen najvyššiu kvalitnu, ale tiež sú odolné proti  poveternostným vplyvom a odolný proti opotrebeniu balenia; naše siete proti hmyzu sú vyrobené zo silnej hexagonálneho pletiva. Hmyzie repelenty používame individuálny vzorec poskytnúť najlepšiu ochranu všade tam, kde sa chystáte; a naše výrobky na  prežitie boli vyskúšané a testované v niektorých z najnáročnejších prostredí na svete, dáva najvyšší výkon, znova a znova.

Či už cestujete po svete, alebo len vonku na deň, vaše zdravie a bezpečnosť je prvoradá. Naším cieľom v LifeSystems je poskytovať základnú ochranu, ktorú potrebujete, nikdy kompromitujúce, pretože by ste nikdy nebudete musieť.

Top produkty:

LIFESYSTEMS DENTAL lekárnička

LIFESYSTEMS CHLORINE DIOXIDE TABLETS

 

 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.