Gerber Firestarter

Neohodnotené
 
Gerber Firestarter - podpaľovač, ktorý Vytvorí nespočetné množstvo iskier o teplote až 3000 °C. V jeho útrobách nájdete priestor pre uchovanie zapaľovače alebo akéhokoľvek materiálu na podpaľovanie.
Dostupnosť Skladom
€18
   
Značka Gerber
Webová stránka značky gerbergear.com/
Kategória Vybavenie na prežitie v prírode
 
Gerber Firestarter - podpaľovač, ktorý Vytvorí nespočetné množstvo iskier o teplote až 3000 °C. V jeho útrobách nájdete priestor pre uchovanie zapaľovače alebo akéhokoľvek materiálu na podpaľovanie. Vodotesná konštrukcia udržuje podpaľovač, ale hlavne "skladovacie oddelenia" v suchu a po ruke. Podpaľovač funguje aj keď je vlhký, čo je obrovská výhoda oproti šírkam alebo zapaľovačom. Podpaľovač Fire Starter zo série pre prežitie Bear Grylls Survival Series je pomôcka, ktorá sa Vám bude hodiť nielen v divočine. Rozhodne by ho mala obsahovať každá krabička poslednej záchrany. Hlavné prednosti: - malý zapaľovač s ferroceriovou tyčou a oceľovým škrtadlom - lanko spájajúce obe časti - píšťalka na bezpečnostnom lanku - vodeodolná schránka pre zapaľovače Technické údaje: Celková dĺžka: 122 mm Hmotnosť: 74 g Návod na použitie: Pripravte si malé množstvo látky, ktorú chcete zapáliť, napríklad bavlnené zmotky a hobliny. Výborne fungujú aj dámske vatové tampóny a odličovacie tampóny. Potom prečiarknite kresadlom alebo nožom o čiernu zapaľovaciu tyčinku. Vzniknutá iskra zapáli pripravený materiál.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Spoločnosť Gerber bola založená v roku 1939 v meste Portland na západnom pobreží USA, pánom Joseph R. Gerber. Všetko to začalo malou manufaktúrou, kde sa spočiatku vyrábali sady príborov a išli na odbyt najmä počas Vianoc. Postupom času sa značka Gerber dostala do povedomia tícícov maloobchoných prevádzok naprieč krajinou a už v roku 1960 sa Gerber stal jedným z najdôveryhodnejších spoločností na výrobu nožov. Už viac ako 75 rokov sú nože a iné produkty výhradne navrhované a konštruované v Portlande. Na začiatku to bol nôž, ale postupom času sa začala firma zaoberať aj výrobou mutlifinčných náradí, sekier, mačiet, lopát, svetiel a iného doplnkové tovaru, ktorý súvisí s filozofiou, ktorej základný kameň položil jej zakladateľ. Dnes je to oveľa viac ako iba čepeš na noži, je to o každoedennej pomoci pri najrôznejších situáciách v živote a pomoci druhým. Gerber sa venuje vývoju špeciálnych produktov, ktoré pomáhaju armádam a vojakom na celom svete, robotníkom alebo poľovníkom a samozrejme myslí aj na "bežných" zákzníkov, ktorí radi podnikajú dobrodružstvá v prírod

Asi najväčšie povedomie medzi verejnosťou získala značka Gerber, keď sa rozhodla spolupracovať s dobrodruhom Bear-om Gryllsom, s ktorým rozbehla výrobu špecialnej edície SURVIVAL. 3 roky po sebe sa ich nôž z tejto kolekcie stal najpredávanejším na celom svete.

Najpredávanejšie produkty Gerber:

Gerber Ultimate FE 31-001063

Gerber Gator mačeta 31-000758

Gerber Ultimate Multitool

 

 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.