Úväz Petzl Luna

Neohodnotené
 
Sedací úväzok Luna je konštruovaný podľa špecifík ženského tela.
€67,20
Značka Petzl
Webová stránka značky petzl.com/en?l=INT
Kategória Úväzy, Sedáky
Zvoľte variant
Veľkosť: XS Skladom €67,20
   
Veľkosť: L Skladom €67,20
   
 
<p>Sedák <strong>Petzl Luna</strong> je konštruovaný podľa špecifík ženského tela. Je univerzálny pre technické lezenie, horolezectvo aj viac dĺžkové lezenie. Je vybavený nastaviteľnými nožnými popruhmi, ktoré sa prispôsobia všetkým horolezcom vo všetkých ročných obdobiach. Polstrované nožné popruhy a pás zaisťujú maximálne pohodlie bez obmedzenia pohybu. Päť pútok na materiál poberie všetko vybavenie potrebné pre postup na ľade alebo na skale, a počas pohybu sú ľahko prístupné.</p><p><strong>Pohodlne sa nosí:</strong></p><ul><li>    polstrovaný pás a nožné popruhy</li><li>    široký pás zaisťuje pohodlné polohovanie</li><li>    konštrukcia technológie ENDOFRAME umožňuje vynikajúce rozloženie hmotnosti</li></ul><p><strong>Kapacita pre prepravu veľkého množstva vybavenia:</strong></p><ul><li>    dve predné veľké, tuhé pútka na prepravu veľkého množstva materiálu a pre jednoduché cvakanie karabín</li><li>    dve zadné ohybné pútka pre ľahký prístup k materiálu a pre pohodlie pri nosení batohu</li><li>    jedno veľké zadné stredové pútko pre materiál do istiaceho stanovišťa, obuv, alebo špeciálne vybavenie</li><li>    kompatibilný s nosičom materiálu CARITOOL EVO</li><li>    jedno malé zadné pútko pre šnúru</li></ul><p><strong>Prispôsobiteľnosť:</strong></p><ul><li>    nožné popruhy sú nastaviteľné pomocou praciek DoubleBack, úväzok je možné prispôsobiť rôznym typom tela a sezónnemu oblečeniu</li></ul><p><strong>Materiál:  </strong>  nylon, polyester, polyethylen, polyuretan, pena EVA, hliník<br /><strong>Certifikácia:   </strong> CE, EN 12777 typ C, UIAA</p><p> </p><p><strong>Veľkosť XS: </strong> obvod v páse: 65-71 cm a obvod stehna: 46-56 cm - hmotnosť: 440g</p><p><strong>Veľkosť S: </strong> obvod v páse: 71-77 cm a obvod stehna: 51-61 cm - hmotnosť: 470g</p><p><strong>Veľkosť M: </strong> obvod v páse: 77-84 cm a obvod stehna: 54-64 cm - hmotnosť: 495g</p><p><strong>Veľkosť L: </strong> obvod v páse: 84-92 cm a obvod stehna: 56-66 cm - hmotnosť: 525g</p><p> </p><br/>

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Rodinný podnik u ktorého zrode stál Fernand Petzl zapálený dobyvateľ jaskýň. Ten začal s výrobou kladiek, lanových svoriek a lanových rebríkov pre jaskyniarov. V roku 1975 založil syn Paul spoločnosť Petzl za výdatného prispenia svojej manželky Kathrine. Bezpečnosť, bezpečnosť a zase bezpečnosť.
To je proklamovaná vlastnosť výrobkov a ich používanie. Preslávený katalóg dosahuje kvalít mnohých metodických príručiek ako používať istiace pomôcky a produkty vôbec. Petzl je takisto bez škrupulí úspešným priekopníkom v outdoor svete. Jistítko GRIGRI uzrelo svetlo sveta práve tu v roku 1991.

Top produkty:

PETZL NEWTON

PETZL TIKKA XP 2015 

SET PETZL QUARK

 

 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.