Úväz Petzl Adjama

Neohodnotené
 
Sedací úväzok Adjama je univerzálny pre technické lezenie, horolezectvo aj viac dĺžkové lezenie.
€54,90
Značka Petzl
Webová stránka značky petzl.com/en?l=INT
Kategória Úväzy, Sedáky
Zvoľte variant
Veľkosť: L Skladom €54,90
   
 
<p>Sedací úväzok <strong>Petzl Adjama</strong> je univerzálny pre technické lezenie, horolezectvo aj viac dĺžkové lezenie. Je vybavený nastaviteľnými nožnými popruhmi, ktoré sa prispôsobia všetkým horolezcom vo všetkých ročných obdobiach. Polstrované nožné popruhy a pás zaisťujú maximálne pohodlie bez obmedzenia pohybu. Päť pútok na materiál poberie všetko vybavenie potrebné pre postup na ľade alebo na skale, a počas pohybu sú ľahko prístupné.</p><p><strong>Pohodlne sa nosí:</strong></p><p>    -polstrovaný pás a nožné popruhy<br />    -široký pás zaisťuje pohodlné polohovanie<br />    -konštrukcia technológie ENDOFRAME umožňuje vynikajúce rozloženie hmotnosti</p><p><strong>Kapacita pre prepravu veľkého množstva vybavenia:</strong></p><p>    dve predné veľké, tuhé pútka na prepravu veľkého množstva materiálu a pre jednoduché cvakanie karabín<br />    dve zadné ohybné pútka pre ľahký prístup k materiálu a pre pohodlie pri nosení batohu<br />    jedno veľké zadné stredové pútko pre materiál do istiaceho stanovišťa, obuv, alebo špeciálne vybavenie<br />    kompatibilný s nosičom materiálu CARITOOL EVO<br />    jedno malé zadné pútko pre šnúru</p><p><strong>Prispôsobiteľnosť:</strong></p><p>    -nožné popruhy sú nastaviteľné pomocou praciek DoubleBack, úväzok je možné prispôsobiť rôznym typom tela a sezónnemu oblečeniu</p><p><strong>Materiál: </strong>   nylon, polyester, polyethylen, polyuretan, pena EVA, hliník<br /><strong>Certifikácia: </strong>   CE, EN 12277 typ C, UIAA</p><p> </p><p><strong>Veľkosť M: </strong> obvod v páse: 77-84 cm a obvod stehna: 51-61 cm - hmotnosť: 485g</p><p><strong>Veľkosť L: </strong> obvod v páse: 84-92 cm a obvod stehna: 54-64 cm - hmotnosť: 515g</p><p><strong>Veľkosť XL: </strong> obvod v páse: 92-100 cm a obvod stehna: 56-66 cm - hmotnosť: 545g</p><p> </p><br/>

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Rodinný podnik u ktorého zrode stál Fernand Petzl zapálený dobyvateľ jaskýň. Ten začal s výrobou kladiek, lanových svoriek a lanových rebríkov pre jaskyniarov. V roku 1975 založil syn Paul spoločnosť Petzl za výdatného prispenia svojej manželky Kathrine. Bezpečnosť, bezpečnosť a zase bezpečnosť.
To je proklamovaná vlastnosť výrobkov a ich používanie. Preslávený katalóg dosahuje kvalít mnohých metodických príručiek ako používať istiace pomôcky a produkty vôbec. Petzl je takisto bez škrupulí úspešným priekopníkom v outdoor svete. Jistítko GRIGRI uzrelo svetlo sveta práve tu v roku 1991.

Top produkty:

PETZL NEWTON

PETZL TIKKA XP 2015 

SET PETZL QUARK

 

 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.