Úväz Ocún Twist Rental

Neohodnotené
 
Úväz Ocún Twist Rental je univerzálne použiteľný sedací úväzok vybavený dodatočnými bezpečnostnými prvkami, ktoré zvyšujú jeho odolnosť a zamedzujú chybám pri použití začínajúcimi lezcami.
€49,50
Značka Ocún
Kategória Úväzy, Sedáky
Zvoľte variant
Veľkosť: XS–M Skladom €49,50
   
Veľkosť: M–XL Skladom €49,50
   
 
Úväz Ocún Twist Rental je univerzálne použiteľný sedací úväzok vybavený dodatočnými bezpečnostnými prvkami, ktoré zvyšujú jeho odolnosť a zamedzujú chybám pri použití začínajúcimi lezcami. Je vybavený výrazným farebným označením istiaceho oka aj prvkov bezpečnostného spojenie pása a nohavičiek. Nadštandardné bezpečia je zaistené tiež samosvornými prackami a Trvalé spoje, ktoré minimalizujú riziko zlého naviazanie. Naviac má zosilnená materiálová pútka, ktorá lezca unesú, ak by sa na ne omylom nadviazal. Nosný popruh voľne prechádza tunelom v polstrovaní. Vďaka tomu je možné presne nastaviť polohu polstrovania voči naväzovaciemu oku. Rovnako nosiče materiálu sú vždy symetricky umiestnené na ľavej i pravej strane. Polstrovanie je vyrobené z nenasiakavej peny, ktorej fyzikálne vlastnosti zaručujú optimálnu mäkkosť a tvarovú stálosť. Polster nedegraduje vplyvom užívania, teploty ani vlhkosti. Tvar úväzku je prispôsobený ľudskej geometriu, takže optimálne rozkladá tlak pri dlhom visení a alebo v prípade pádu. Vlastnosti: - Systém posuvného pásu- Nastaviteľný obvod nohavičiek- Bezpečnostné spojenie nohavičiek a pása- 3 samosvorné pracky z nerez ocele (2 × 20 mm, 1 × 30 mm)- 2 nosiče materiálu so zvýšenou nosnosťou (12,5 kN)- Hmotnosť: 440 g- Typ: EN 12277 typ C   Vlastnosti: - Systém posuvného pásu- Nastaviteľný obvod nohavičiek- Bezpečnostné spojenie nohavičiek a pása- 3 samosvorné pracky z nerez ocele (2 × 20 mm, 1 × 30 mm)- 2 nosiče materiálu so zvýšenou nosnosťou (12,5 kN)- Hmotnosť: 440 g- Typ: EN 12277 typ C

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

V roku 1994 som otvoril výrobný podnik ROCK Pillars v Českej republike, v krajine s veľkou obuvnej tradíciou. V tom istom roku bola predstavená kolekcia lezeckých topánok na prvom ročníku veľtrhu OUTDOOR v nemeckom Friedrichshafene.

Rozbehla sa sériová výroba, a tak sme počas dvadsiatich rokov vyrobili niekoľko sto tisíc lezečiek a rozoslali ich do celého sveta. 

Dnes má firma okolo 130 zamestnancov, ktorí vyvíjajú a vyrábajú lezecké vybavenie OCÚN a od roku 2015 meníme aj označenie lezečiek Rock Pillars na Ocún.

Sme hrdí na to, že vyrábame stále v Českej republike, teda v krajine s veľkou tradíciou v obuvnej aj textilnej výrobe a že vám môžeme prinášať stále nové a kvalitnejšie vybavenie, ktoré neustále testujeme v spolupráci so širokou skupinou testovacích lezcov.
Nikdy sme nezabudli na našej pôvodnej myšlienku prinášať nové nápady do sveta lezeckého vybavenia. Vďaka nazbieraným skúsenostiam a novým technickým možnostiam tieto nápady prinášať stále budeme.

Top produkty:

OCÚN VIA FERRATA WEBEE SET

OCUN QD SET HAWK COMBI PAD 16 - PACK OF 5+1

 

 

 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.