Úväz Mammut Ophir woman - dark cyan

Neohodnotené
 
Nová generácia obľúbeného dámskeho sedáku Mammut, s osvedčenou konštrukciou Mammut® two part webbing.
€46,40
Značka Mammut
Webová stránka značky mammut.ch/store/INT/en
Kategória Úväzy, Sedáky
Zvoľte variant
Veľkosť: L Skladom €46,40
   
 
<p>Nová generácia obľúbeného dámskeho sedáku <strong>Mammut,</strong> s osvedčenou konštrukciou Mammut® two part webbing. Rozdelený popruh v chrbtovej časti vytvára výborný komfort pri zachovaní maximálneho rozsahu pohybu a jedinečného pohodlia. Sedák je vybavený patentovaným plastovým chráničom spojovačky nohavičiek. Ten výrazne zvyšuje jeho životnosť, pretože v týchto miestach sedák veľmi mechanicky trpí. Sedák je vybavený systémom indikácie mechanického poškodenia v dôležitých častiach úväzku. Pri ich poškodení sa objaví skryté červené jadro, a tak je na prvý pohľad indikované.</p> <p> </p> <p>    -plastový chránič spojovačky nohavičiek<br />    -ľahká a skvele fungujúca spona Mammut® Slide Block<br />    -pútko pre priame pripojenie vrecka s magnéziom Ophir Chalk Bag</p> <p> </p> <p><strong>Farba:  </strong>  Dark cyan-chill<br /><strong>Hmotnosť:   </strong> 340 g<br /><strong>Konštrukcia:  </strong>   Mammut® two part webbing<br /><strong>Pútka na materiál: </strong>    4<br /><strong>Norma:  </strong>   EN12277<br /><strong>Počet praciek:</strong>     1<br /><strong>Nastaviteľné nohavičky:  </strong>   Nie<br /><strong>Typ pracky: </strong>    Slide Bloc Buckle</p> <p><strong>Veľkosť L:  </strong>obvod v páse: 80-92 cm a obvod stehna: 59-65 cm</p> <p> </p> <p><strong>Farba:  </strong>  Dark cyan-chill<br /><strong>Hmotnosť:   </strong> 340 g<br /><strong>Konštrukcia:  </strong>   Mammut® two part webbing<br /><strong>Pútka na materiál: </strong>    4<br /><strong>Norma:  </strong>   EN12277<br /><strong>Počet praciek:</strong>     1<br /><strong>Nastaviteľné nohavičky:  </strong>   Nie<br /><strong>Typ pracky: </strong>    Slide Bloc Buckle</p> <br/>

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Mammut  je švajčiarsky výrobca horolezectva a trekking zariadení so sídlom v Síchon, Švajčiarsko. Spoločnosť bola založená v roku 1862. Okrem iného, Raichle (horská a trekingová obuv), Ajungilak (spacáky) a Toko (lyžiarsky vosk) patrí do Mammut Sports Group. 

V roku 2011, Mammut získal veľký objem predaja. Spoločnosť je svetovým lídrom, pokiaľ ide o horolezecké láná, spoločne s nemeckou firmou EDELRID. Mammut má asi 200 zamestnancov vo svojom sídle a prevádzkuje veľa zariadení po celom svete. 

Top produkty:

MAMMUT SKYWALKER 2

PEŇAŽENKA MAMMUT CLASSIC WALLET - BLACK

 

 

 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.