Singing Rock Bala

Neohodnotené
 
Dostupnosť Skladom
€36,20
   
Značka Singing Rock
Webová stránka značky singingrock.cz/
Kategória Úväzy, Sedáky
 
Tento celotelový úväzok je navrhnutý a konštruovaný výhradne pre deti. V každej situácii udržuje deti vo zvislej polohe a zabraňuje pretočeniu hlavou dole. Vlastnosti:- predný naväzovací bod vyrobený z duralového krúžku pre maximalnu bezpečnosť (priemer vnútorný 28 mm)- zadný naväzovací bod pre lanové centrá a parky, norma EN 12277 typ B- plne nastaviteľné nohavičky a ramenné popruhy- spony pre ramenné popruhy sú vzadu pre lepší komfort- špeciálna detská veľkosť (výška postavy 95 - 125 cm)- nosnosť 40 kg Hmotnosť: 350 g

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

SINGING ROCK neustále zlepšuje spoľahlivosť a funkčnosť vybavenia určeného či už pre prácu vo výškach, horolezectvo alebo pre záchranu osôb v kritických situáciách, ktoré môžu vo vertikálnom svete nastať.
-presadzuje svoje výrobky a metodiku pri používaní horolezeckých techník v iných profesiách - napr. Záchranári, stavebníctvo, opravy a údržba vo výške, polícia, armáda, hasiči ...
- dbá na perfektnú informovanosť zákazníka o používaní vybavenia pre vyššie uvedené aktivity, podieľa sa aktívne ako na tvorbe metodiky pre tieto činnosti, ako aj na tvorbe príslušných medzinárodných štandardov.
- zaisťuje, udržuje a zlepšuje OOP systém riadenia kvality, certifikovaný autorizovanou skúšobňou podľa požiadaviek normy ISO 9001 s ohľadom na Smernicu Rady 89/686 / EHS - Osobné ochranné prostriedky proti pádu z výšky.
SINGING ROCK zavádza nové moderné trendy v riadení firmy, MBO založený na procesnom prístupe s využitím nástrojov projektového riadenia.

Top produkty:

SINGING ROCK PACKET FERRATA

SINGING ROCK PROFI WORKER III

 

 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.