Úväz Camp Flash

Neohodnotené
 
€48,90
Značka Camp
Webová stránka značky camp.it/
Kategória Úväzy, Sedáky
Zvoľte variant
Veľkosť: S Skladom €48,90
   
Veľkosť: L Skladom €48,90
   
 
<p><!--StartFragment-->Ľahký Jednoprackový úväz <strong>Camp Flash</strong> na športové lezenie na umelej steny.<br />Jednoducho vyriešený a naozaj ľahký sedací úväzok poskytne až prekvapivo dobrý komfort. V subtílnej konštrukcii sa skrývajú 3 mm tlmiacej peny a inovatívne pozdĺžne vlákna, ktoré dovoľujú lepšie rozloženie tlaku. <strong>To všetko pri 236 gramoch váhy.</strong><br />Na reguláciu obvodu slúži jediná pracka v páse, naopak nechýba tradičný počet (4) materiálových ok, ktoré sú dostatočne tuhé a potiahnuté textilným opletom. Navyše sú dobre rozmiestnené okolo pása, takže siahnuť pre expresku je rýchle a presné.</p><p><strong>Hmotnosť: </strong>236 g<br /><strong>Materiálová oka:</strong> 4<br /><strong>Pracky: </strong>1<!--EndFragment--></p><br/>

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:
Prvé začiatky spoločnosti C.A.M.P. siahajú do roku 1889, kedy v horskej dedinke Premana (údolie Valsassina) pracuje jej zakladateľ a expert v spracovaní železa Nicola Codega. Tradície, znalosti a skúsenosti sú predávané z otca na syna a je to práve Antonio, ktorý začal rozvíjať a zdokonalovať otcove dielo.
V roku 1920 sú vyrobené prvé cepíny, ktoré požadoval armádny dôstojník pre pochody alpským pohorím. Nikdo vtedy ešte netušil, že tieto produkty sa ohromne preslávia a budú distribuované a predávané po celom svete o niekoľko desaťročí neskôr. Hnacou silou, ktorá poháňala Antonia a jeho synov vstúpiť na horolezecký trh bolo stretnutie s presláveným alpinistom Riccardom Cassinom, ktorý používal niektoré ich produkty ako skoby a vklínence.
  
Top produkty:
Vklínence Pro Nuts a Ball Nuts
Mačky Stalker a Race 290
Cepíny X-Alp
Prilba Armour
Bežecký batoh Trail Vest Light
 
 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.