Prsný úväz Ocún Webee Chest

1 hodnotenie
 
Pohodlný, priedušný a univerzálny prsný úväzok
Dostupnosť Skladom
€36
   
Značka Ocún
Kategória Úväzy, Sedáky
 
<p>Pohodlný, priedušný a univerzálny prsný úväzok</p><p>Inovatívny prsný úväzok využívajúci všetky výhody materiálu Webee, ktorý zabezpečuje lepšiu stabilitu a rovnomerný rozklad síl v prípade pádu alebo visu. Ideálne pre viacdĺžkové cesty a lezenie v horách alebo na via ferratách. Dve samosvorné pracky umožňujú rýchle nastavenie veľkosti a tým poskytujú vysoký komfort pri akomkoľvek množstve oblečenia.</p><p>Prsný úväzok možno bezpečne používať len v kombinácii so sedacím úväzkom.</p><p>     -2 nosiče materiálu<br />     -2 samosvorné pracky z nerez ocele<br />     -Webee polstrovanie s vynikajúcimi ventilačnými vlastnosťami</p><p> </p><p><!--StartFragment--><!--EndFragment--><strong>Veľkosť / Pas (cm) / Nohavičky (cm):</strong> univerzálny<br /><strong>Obvod hrudi:</strong> 70-105 cm<br /><strong>Hmotnosť: </strong>290 g<br /><strong>Typ:</strong> EN 12277 typ D</p><br/>

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

V roku 1994 som otvoril výrobný podnik ROCK Pillars v Českej republike, v krajine s veľkou obuvnej tradíciou. V tom istom roku bola predstavená kolekcia lezeckých topánok na prvom ročníku veľtrhu OUTDOOR v nemeckom Friedrichshafene.

Rozbehla sa sériová výroba, a tak sme počas dvadsiatich rokov vyrobili niekoľko sto tisíc lezečiek a rozoslali ich do celého sveta. 

Dnes má firma okolo 130 zamestnancov, ktorí vyvíjajú a vyrábajú lezecké vybavenie OCÚN a od roku 2015 meníme aj označenie lezečiek Rock Pillars na Ocún.

Sme hrdí na to, že vyrábame stále v Českej republike, teda v krajine s veľkou tradíciou v obuvnej aj textilnej výrobe a že vám môžeme prinášať stále nové a kvalitnejšie vybavenie, ktoré neustále testujeme v spolupráci so širokou skupinou testovacích lezcov.
Nikdy sme nezabudli na našej pôvodnej myšlienku prinášať nové nápady do sveta lezeckého vybavenia. Vďaka nazbieraným skúsenostiam a novým technickým možnostiam tieto nápady prinášať stále budeme.

Top produkty:

OCÚN VIA FERRATA WEBEE SET

OCUN QD SET HAWK COMBI PAD 16 - PACK OF 5+1