Úväz Ocún WeBee Quattro

Neohodnotené
 
Pohodlný štvorprackový úväzok pre technické lezenie a bigwall.
€72
Značka Ocún
Kategória Úväzy, Sedáky
Zvoľte variant
Veľkosť: XS–M Skladom €72
   
 
<p><strong>Ocún Webee Quattro</strong> patrí k najpohodlnejším úväzkom vhodným pre viadĺžkové lezenie. O komfort sa stará široký anatomicky tvarovaný pás a rozšírené nohavičky. Vysoká funkčnosť je zabezpečená použitím technológie Webee. Napriek širokej výbave úväzku a jeho komfortnému prevedeniu sa podarilo dosiahnuť nízkej hmotnosti.</p><p>     -Nastaviteľné nohavičky so širším polstrovaním<br />     -Bezpečnostné spojenie nohavičiek a pása<br />     -4 samosvorné pracky z nerez ocele (2 × 20 mm, 2 × 30 mm)<br />     -Oko na zavesenie haul bagu v zadnej časti<br />     -7 nosičov materiálu<br />     -2 istiace oka<br />     -2 carrytool sloty</p><p> </p><p><strong>Veľkosť / Pas (cm) / Nohavičky (cm):</strong><br /><strong>XS-M</strong> / 65-90 / 52 - 67<br /><strong>M-XL</strong> / 80-105 / 57 - 72<br /><strong>Hmotnosť: </strong>660 g<br /><strong>Typ: </strong>EN 12277 typ C</p><br/>

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

V roku 1994 som otvoril výrobný podnik ROCK Pillars v Českej republike, v krajine s veľkou obuvnej tradíciou. V tom istom roku bola predstavená kolekcia lezeckých topánok na prvom ročníku veľtrhu OUTDOOR v nemeckom Friedrichshafene.

Rozbehla sa sériová výroba, a tak sme počas dvadsiatich rokov vyrobili niekoľko sto tisíc lezečiek a rozoslali ich do celého sveta. 

Dnes má firma okolo 130 zamestnancov, ktorí vyvíjajú a vyrábajú lezecké vybavenie OCÚN a od roku 2015 meníme aj označenie lezečiek Rock Pillars na Ocún.

Sme hrdí na to, že vyrábame stále v Českej republike, teda v krajine s veľkou tradíciou v obuvnej aj textilnej výrobe a že vám môžeme prinášať stále nové a kvalitnejšie vybavenie, ktoré neustále testujeme v spolupráci so širokou skupinou testovacích lezcov.
Nikdy sme nezabudli na našej pôvodnej myšlienku prinášať nové nápady do sveta lezeckého vybavenia. Vďaka nazbieraným skúsenostiam a novým technickým možnostiam tieto nápady prinášať stále budeme.

Top produkty:

OCÚN VIA FERRATA WEBEE SET

OCUN QD SET HAWK COMBI PAD 16 - PACK OF 5+1

 

 

 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.