Detský úväz Ocún Webee Kid - blue

Neohodnotené
 
Ľahký sedací úväzok veľkosti XXS
Dostupnosť Skladom
€41,90
   
Značka Ocún
Kategória Úväzy, Sedáky
 
Pohodlný úväzok Ocún Webee Kid, ktorý sa ľahko prispôsobí rozdielnym detským postavičkám. Kombinuje komfort pohyblivého polstrovania v páse s ľahkosťou, priedušnosťou a odolnosťou konceptu Webee. Vhodný spôsob nosenia pre deti je vždy v kombinácii s prsným úväzkom Webee Chest Kid.      -Nenasiakavé polstrovanie, ktoré sa ľahko udržuje     -Systém posuvného polstrovania v páse     -nastaviteľné nohavičky     -Bezpečnostné spojenie nohavičiek a pása     -3 samosvorné pracky z nerezovej ocele (3 × 20 mm)     -2 nosiče materiálu   Veľkosť / Pas (cm) / Nohavičky (cm):Univerzálna / 50-75 / 40-50Hmotnosť: 345 gTyp: EN 12277 typ C

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

V roku 1994 som otvoril výrobný podnik ROCK Pillars v Českej republike, v krajine s veľkou obuvnej tradíciou. V tom istom roku bola predstavená kolekcia lezeckých topánok na prvom ročníku veľtrhu OUTDOOR v nemeckom Friedrichshafene.

Rozbehla sa sériová výroba, a tak sme počas dvadsiatich rokov vyrobili niekoľko sto tisíc lezečiek a rozoslali ich do celého sveta. 

Dnes má firma okolo 130 zamestnancov, ktorí vyvíjajú a vyrábajú lezecké vybavenie OCÚN a od roku 2015 meníme aj označenie lezečiek Rock Pillars na Ocún.

Sme hrdí na to, že vyrábame stále v Českej republike, teda v krajine s veľkou tradíciou v obuvnej aj textilnej výrobe a že vám môžeme prinášať stále nové a kvalitnejšie vybavenie, ktoré neustále testujeme v spolupráci so širokou skupinou testovacích lezcov.
Nikdy sme nezabudli na našej pôvodnej myšlienku prinášať nové nápady do sveta lezeckého vybavenia. Vďaka nazbieraným skúsenostiam a novým technickým možnostiam tieto nápady prinášať stále budeme.

Top produkty:

OCÚN VIA FERRATA WEBEE SET

OCUN QD SET HAWK COMBI PAD 16 - PACK OF 5+1

 

 

 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.