Prsný úväz Ocún WeBee Chest Kid

Neohodnotené
 
Pohodlný, priedušný a univerzálny prsný úväzok pre deti
Dostupnosť Skladom
€26,90
   
Značka Ocún
Kategória Úväzy, Sedáky
 
<p>Pohodlný, priedušný a univerzálny prsný úväzok pre deti</p><p>Pohodlný a priedušný prsný úväzok pre deti. Ľahká a ľahko nastaviteľná konštrukcia s jednou samosvornou prackou. Prsný úväzok možno bezpečne používať len v kombinácii so sedacím úväzkom.</p><p>     -1 samosvorná pracka z nerez ocele<br />     -Webee polstrovanie s vynikajúcimi ventilačnými vlastnosťami</p><p> </p><p><!--StartFragment--><!--EndFragment--><strong>Veľkosť / Pas (cm) / Nohavičky (cm): </strong>univerzálny<br /><strong>Obvod hrude:</strong> 50-70 cm<br /><strong>Hmotnosť:</strong> 160 g<br /><strong>Typ: </strong>EN 12277 typ D</p><p> </p><p> </p><br/>

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

V roku 1994 som otvoril výrobný podnik ROCK Pillars v Českej republike, v krajine s veľkou obuvnej tradíciou. V tom istom roku bola predstavená kolekcia lezeckých topánok na prvom ročníku veľtrhu OUTDOOR v nemeckom Friedrichshafene.

Rozbehla sa sériová výroba, a tak sme počas dvadsiatich rokov vyrobili niekoľko sto tisíc lezečiek a rozoslali ich do celého sveta. 

Dnes má firma okolo 130 zamestnancov, ktorí vyvíjajú a vyrábajú lezecké vybavenie OCÚN a od roku 2015 meníme aj označenie lezečiek Rock Pillars na Ocún.

Sme hrdí na to, že vyrábame stále v Českej republike, teda v krajine s veľkou tradíciou v obuvnej aj textilnej výrobe a že vám môžeme prinášať stále nové a kvalitnejšie vybavenie, ktoré neustále testujeme v spolupráci so širokou skupinou testovacích lezcov.
Nikdy sme nezabudli na našej pôvodnej myšlienku prinášať nové nápady do sveta lezeckého vybavenia. Vďaka nazbieraným skúsenostiam a novým technickým možnostiam tieto nápady prinášať stále budeme.

Top produkty:

OCÚN VIA FERRATA WEBEE SET

OCUN QD SET HAWK COMBI PAD 16 - PACK OF 5+1