Úväz Ocún WeBee 1

Neohodnotené
 
Ľahký jednoprackový športový úväzok Ocún Webee 1
€31,50
Značka Ocún
Kategória Úväzy, Sedáky
Zvoľte variant
Veľkosť: XS Skladom €31,50
   
 
<p>Ľahký jednoprackový športový úväzok<strong> Ocún Webee 1</strong></p><p>Športový úväzok využívajúci komfortu, ľahkosti, priedušnosti a trvanlivosti webee technológie. Anatomicky tvarované polstrovanie spríjemňuje jeho nosenie.</p><p>     -Nenasiakavé polstrovanie, ktoré sa ľahko udržuje<br />     -Bezpečnostné spojenie nohavičiek a pása<br />     -1 samosvorná pracka z nerezovej ocele (20 mm)<br />     -4 nosiče materiálu</p><p> </p><p><strong>Veľkosť / Pas(cm) / Nohavičky(cm):</strong><br /><strong>XS</strong> / 61–73 / 46–50<br /><strong>S</strong> / 69–79 / 50–54<br /><strong>M</strong> / 73–86 / 54–58<br /><strong>L </strong>/ 80–93 / 58–63<br /><strong>Hmotnost: </strong>330 g<br /><strong>Typ: </strong>EN 12277 typ C</p><br/>

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

V roku 1994 som otvoril výrobný podnik ROCK Pillars v Českej republike, v krajine s veľkou obuvnej tradíciou. V tom istom roku bola predstavená kolekcia lezeckých topánok na prvom ročníku veľtrhu OUTDOOR v nemeckom Friedrichshafene.

Rozbehla sa sériová výroba, a tak sme počas dvadsiatich rokov vyrobili niekoľko sto tisíc lezečiek a rozoslali ich do celého sveta. 

Dnes má firma okolo 130 zamestnancov, ktorí vyvíjajú a vyrábajú lezecké vybavenie OCÚN a od roku 2015 meníme aj označenie lezečiek Rock Pillars na Ocún.

Sme hrdí na to, že vyrábame stále v Českej republike, teda v krajine s veľkou tradíciou v obuvnej aj textilnej výrobe a že vám môžeme prinášať stále nové a kvalitnejšie vybavenie, ktoré neustále testujeme v spolupráci so širokou skupinou testovacích lezcov.
Nikdy sme nezabudli na našej pôvodnej myšlienku prinášať nové nápady do sveta lezeckého vybavenia. Vďaka nazbieraným skúsenostiam a novým technickým možnostiam tieto nápady prinášať stále budeme.

Top produkty:

OCÚN VIA FERRATA WEBEE SET

OCUN QD SET HAWK COMBI PAD 16 - PACK OF 5+1

 

 

 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.