Detský úväz PETZL Ouistiti

Neohodnotené
 
Úväz Petzl OUSTITI je určený pre deti s hmotnosťou menej ako 30 kg, jednoducho sa oblieka a nastavuje na detskú postavu.
Dostupnosť Skladom
€47,90
   
Značka Petzl
Webová stránka značky petzl.com/en?l=INT
Kategória Úväzy, Sedáky
 
<p><strong>Úväz Petzl OUSTITI</strong> je určený pre deti s hmotnosťou menej ako 30 kg, jednoducho sa oblieka a nastavuje na detskú postavu. Pre spojenie nevyžaduje použitie karabíny a nastavovací systém je umiestnený tak, že pre dieťa je ťažké sa k nemu dostať a manipulovať s ním. Výstelka z perforovanej peny a predný pripojovací bod zvyšujú pohodlie pri lezení. Chrbtový pripojovací bod umožňuje použitie pre ďalšie aktivity.</p><p><strong>Jednoduché nasadenie a nastavenie:</strong></p><p>    -správne obliekanie je uľahčené pridržaním a pretrepaním postroja za oranžový pripojovací bod<br />    -polotuhá konštrukcia je farebne kódovaná (vnútorná strana sivá a vonkajšia modrá) pre jednoduché obliekanie<br />    -základné nastavenie sa vykonáva na ramenných popruhoch s prackami DoubleBack<br />    -pomocné nastavenie pre malé, alebo veľké deti, sa vykonáva pomocou praciek DoubleBack na zadnej strane postroje</p><p><strong>Pohodlne sa nosí pri pohybe na zemi aj pri lezení a v zaveseniu:</strong></p><p>    -prešitá štruktúra z peny na nožných popruhoch, polohovateľný pás a ramenné popruhy<br />    -nevyžaduje nutnosť pripojenia karabíny, čo dovoľuje dieťaťu nosiť úväzok aj pri hraniu sa na zemi keď nelezie<br />    predný pripojovací bod je zosilnený a je posadený nižšie pre väčšie pohodlie pri lezení, najmä pri spúšťaní</p><p><strong>Univerzálne využitie pre lezenie, outdoorové aktivity a lanové parky:</strong></p><p>    -jedna veľkosť, do hmotnosti užívateľa 30 kg<br />    -pracky DoubleBack sú mimo dosahu dieťaťa<br />    -predný pripojovací bod je farebne označený zelene pre lezenie<br />    -chrbtový pripojovací bod je farebne označený oranžovo pre iné špecifické situácie</p><p> </p><p><strong>Typ:  </strong>  detský celotelový úväzok<br /><strong>Farba: </strong>   modrá<br /><strong>Veľkosť nohavičiek: </strong>   32 - 40cm<br /><strong>Veľkosť-pás: </strong>   58 - 70cm<br /><strong>Pripojovací bod-chrbtový:</strong>    áno<br /><strong>Pripojovací bod-predný: </strong>   áno<br /><strong>Hmotnosť: </strong>   410g<br /><strong>Materiál:  </strong>  polyester, EVA pena<br /><strong>Certifikácia: </strong>   CE EN 12277 typ B, UIAA</p><p> </p><br/>

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Rodinný podnik u ktorého zrode stál Fernand Petzl zapálený dobyvateľ jaskýň. Ten začal s výrobou kladiek, lanových svoriek a lanových rebríkov pre jaskyniarov. V roku 1975 založil syn Paul spoločnosť Petzl za výdatného prispenia svojej manželky Kathrine. Bezpečnosť, bezpečnosť a zase bezpečnosť.
To je proklamovaná vlastnosť výrobkov a ich používanie. Preslávený katalóg dosahuje kvalít mnohých metodických príručiek ako používať istiace pomôcky a produkty vôbec. Petzl je takisto bez škrupulí úspešným priekopníkom v outdoor svete. Jistítko GRIGRI uzrelo svetlo sveta práve tu v roku 1991.

Top produkty:

PETZL NEWTON

PETZL TIKKA XP 2015 

SET PETZL QUARK

 

 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.