Úväz Singing Rock Complete

Neohodnotené
 
Celotelový úväzok pre via ferraty a pre začiatočníkov
Dostupnosť Momentálne vypredané
€40,70
   
Značka Singing Rock
Webová stránka značky singingrock.cz/
Kategória Úväzy, Sedáky
 
<p>Celotelový úväzok pre via ferraty a pre začiatočníkov</p><p>-pri vise alebo pri páde udržuje telo vo zvislej polohe<br />-zabraňuje pretočeniu hlavou dole<br />-nastaviteľné nohavičky a ramenné popruhy<br />-vystužené naväzovacie body<br />-Rock & Lock spony na nohavičkách<br />-2 pútka na materiál</p><p>Hmotnosť: 550 g (± 15 g)<br />Veľkosť: univerzálna</p><br/>

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

SINGING ROCK neustále zlepšuje spoľahlivosť a funkčnosť vybavenia určeného či už pre prácu vo výškach, horolezectvo alebo pre záchranu osôb v kritických situáciách, ktoré môžu vo vertikálnom svete nastať.
-presadzuje svoje výrobky a metodiku pri používaní horolezeckých techník v iných profesiách - napr. Záchranári, stavebníctvo, opravy a údržba vo výške, polícia, armáda, hasiči ...
- dbá na perfektnú informovanosť zákazníka o používaní vybavenia pre vyššie uvedené aktivity, podieľa sa aktívne ako na tvorbe metodiky pre tieto činnosti, ako aj na tvorbe príslušných medzinárodných štandardov.
- zaisťuje, udržuje a zlepšuje OOP systém riadenia kvality, certifikovaný autorizovanou skúšobňou podľa požiadaviek normy ISO 9001 s ohľadom na Smernicu Rady 89/686 / EHS - Osobné ochranné prostriedky proti pádu z výšky.
SINGING ROCK zavádza nové moderné trendy v riadení firmy, MBO založený na procesnom prístupe s využitím nástrojov projektového riadenia.

Top produkty:

SINGING ROCK PACKET FERRATA

SINGING ROCK PROFI WORKER III