Varič Rock Empire Spark

Neohodnotené
 
Varič Rock Empire Spark ktorý vyniká dobrou stabilitou, nízkou hmotnosťou a jemnou reguláciou plameňa. Vďaka tomu je ideálny na turistiku i kempovanie.
Dostupnosť Skladom
€18,50
   
Značka Rock Empire
Webová stránka značky rockempire.cz/cs/
Kategória Turistické variče
 
Varič Rock Empire Spark ktorý vyniká dobrou stabilitou, nízkou hmotnosťou a jemnou reguláciou plameňa. Vďaka tomu je ideálny na turistiku i kempovanie. Vlastnosti: - veľmi ľahký - malé rozmery - jemná regulácia plameňa - sklopné ramienka - Materiál nerez oceľ, hliník, meď - Rozmery 118x118x78 mm - Hmotnosť 82 g - Výkon 2800 W - palivo Plyn - Zapaľovanie manuálne Vlastnosti: - veľmi ľahký - malé rozmery - jemná regulácia plameňa - sklopné ramienka - Materiál nerez oceľ, hliník, meď - Rozmery 118x118x78 mm - Hmotnosť 82 g - Výkon 2800 W - palivo Plyn - Zapaľovanie manuálne

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Český výrobca lezeckého a outdoor vybavenie z Benešova nad Ploučnicí v severných Čechách. Rock Empire poskytuje kvalitu, ľahkú dostupnosť, dobrú cenu a vysokú úžitkovú hodnotu. Ľudia, ktorí v týchto podnikoch pracujú, dobre poznajú svoje remeslo. Väčšina z nich sú aktívni športovci a trávia v prírode svoj voľný čas, ak im to práca umožní.
 
Zo širokej ponuky produktov Rock Empire sa v Čechách ujali skvelé sedacie úväzky, cenovo dostupné karabíny a expresky. V úväzku Peak začína liezť, sedieť a občas aj padať väčšina slovenskej lezeckej verejnosti a veľká časť u neho k našej radosti aj zostane.

Top produkty:

ROCK EMPIRE FERRATA SAFETY SET

ROCK EMPIRE CLIMBING PREMIUM SET

 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.