MSR WindBurner Stove System Combo

Neohodnotené
 
Unikátny ľahký a výkonný osobný systém variča a nádoby pre víkendových cestavateľov a turistov.
Dostupnosť Skladom
€238
   
Značka MSR
Webová stránka značky cascadedesigns.com/ie/msr
Kategória Turistické variče
 
Unikátny ľahký a výkonný osobný systém variča a nádoby pre víkendových cestavateľov a turistov. Skrýva v sebe technológiu úspešného modelu REACTOR, kde varič nehorí plameňom, ale špeciálna pena vydáva sálavé teplo, ktoré prostredníctvom tepelného výmenníka prechádza priamo do nádoby. V silnom vetre tak nedochádza k stratám tepla. MSR WindBurner Stove System je ideálny pre výlety do prírody a víkendové kempovanie. Sálavý varič dokonale spojený s nádobou (iba pri varení) zaisťuje vetruodolnosť a umožňuje rýchle uvarenie vody v podmienkach, kde ostatné variče chladnú. V nádobe integrovaný výmenník účinne rozvádza teplo do tesne nasadenej nádoby a vy môžete mať rýchlo pripravený napr. teplý nápoj. Integrovaný systém:     -sada určená pre 2-4 osoby    -kompaktný systém obsahuje do seba zapadajúce prvky: varič s tepelným výmenníkom a nádobu na jedlo alebo pitie, pánvicu s rukoväťou    -maximálnu účinnosť: teplo sálajúci varič a tepelný výmenník skracujú dobu varenia a šetrí palivo oproti klasickým varičom    -vetru odolný výkon: 100% primárné spaľovanie vzduchu, uzavretá konštrukcia a vnútorný regulátor tlaku v dokonalej súčinnosti robí varič dokonale odolným voči vonkajším vplyvom    -kompaktný design: varič, skladací stojan sa pohodlne zbalí do hrnca a hrniec sa zmestí do panvice    -bezpečné spojenie nádoby s varičom - 100% vetruodolné       -sada obsahuje: varič Windburner, veko s otvormi na pitie alebo scedenie, nádobu s keramickým nepriľnavým povrchom s objemom 2,5 l a s integrovaným tepelným výmenníkom, odnímateľnou sklopnú rukoväť, panvicu 1,5 l s keramickým nepriľnavým povrchom, odnímateľnou rukoväť   K variču Windburner Vám zadarmo pribalíme kartušu MSR Isopro 110g    Palivo:    plynHmotnosť balenie:    831 gMin. hmotnosť:    831 gObjem hrnca:    2,5 L /panvica 1,5 LDoba varu 1 l vody:    6,2 minMnožstvo vody uvarené/kartuša 227g:    18 lDoba horenia pri kartuši 227 g:  95 min Palivo:    plynHmotnosť balenie:    831 gMin. hmotnosť:    831 gObjem hrnca:    2,5 L /panvica 1,5 LDoba varu 1 l vody:    6,2 minMnožstvo vody uvarené/kartuša 227g:    18 lDoba horenia pri kartuši 227 g:  95 min

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Cascade Designs je súkromá rodinná spoločnosť, ktorá sídli v meste Seattle na západnom pobreží v USA, na úpätí Skalistých hôr. Je to spoločenstvo niekoľkých firiem a dve z nich sú therm a rest- karimatky a spacie systémy a MSR variče a uteraky, stany, snežnice, filtračné systémy.

Ľudia pracujúci v Cascade Designs sú mladí športovci, nadšení pre outdoorové aktivity. Vymýšľajú a vyrábajú si outdoorové vybavenie pre svoj voľný čas. Firmy si samé navrhujú a konštruujú stroje, vymýšľajú nové výrobné postupy a technológie, používajú iba najnovšie materiály vyrobené v USA alebo Európe. Vo výrobných halách je čisto a všetko žiari novotou. 
Materiály, ktoré používajú, sú jednak najmodernejšie hi-tech vynálezy súčasnej doby, ale zároveň aj šetrné k prírode, neobsahujúce prírode a ľuďom škodlivé látky, ako např. ftaláty, byfenily… Všetká produkcia pocházda z dieľní v USA, alebo sesterských pobočiek Cascade Designs v írskom Corku.

Top produkty:

SNEŽNICE MSR LIGHTNING AXIS

MSR DRAGONTAIL

 

 

 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.