MSR WindBurner Duo Stove System

Neohodnotené
 
Unikátny ľahký a výkonný osobný systém variča a nádoby pre víkendových cestovateľov a turistov.
Dostupnosť Skladom
€163
   
Značka MSR
Webová stránka značky cascadedesigns.com/ie/msr
Kategória Turistické variče
 
Unikátny ľahký a výkonný osobný systém variča a nádoby pre víkendových cestovateľov a turistov. Skrýva v sebe technológii úspešného modelu REACTOR, kde varič nehorí plameňom, ale špeciálna pena vydáva sálavé teplo, ktoré prostredníctvom tepelného výmenníka prechádza priamo do nádoby. V silnom vetre tak nedochádza k stratám tepla. WindBurner Stove System je ideálny pre výlety do prírody a víkendové kempovanie. Sálavý varič dokonale spojený s nádobou (iba pri varení) zaisťuje vetruodolnosť a umožňuje rýchle uvarenie vody v podmienkach, keď ostatné variče chladnú. V nádobe integrovaný výmenník účinne rozvádza teplo do tesne nasadené nádoby a vy môžete mať rýchlo pripravený napr. teplý nápoj. Integrovaný systém:     -sada určená pre 2-3 osoby   -maximálnu účinnosť: teplo sálajúci varič a tepelný výmenník skracujú dobu varenia a šetria palivo oproti klasickým varičom    -vetru odolný výkon: 100% primárné spaľovanie vzduchu, uzavretá konštrukcia a vnútorný regulátor tlaku v dokonalej súčinnosti robí varič dokonale odolným voči vonkajším vplyvom    -kompaktný design: zbalený varič s príslušenstvom tvorí jeden celok    -bezpečné spojenie nádoby s varičom - 100% vetruodolné    -sada neobsahuje plynovú kartušu!    -sada obsahuje: varič Windburner, hrniec 1,8 litra s integrovaným tepelným výmenníkom, madlom a vonkajšiou protišmykovou úpravou, plastovú misku 0,85 l, plastové veko s otvormi a  scedenie alebo pitie   K variču Windburner Vám zadarmo pribalíme kartušu MSR Isopro 110g   Palivo:    plynové kartušeHmotnosť balenia:    610 gMin. hmotnosť:    600 gobjem hrnca:    1,8 lDoba varu 1 l vody:    4,5 minMnožstvo vody uvarenej/kartuša 227g:    18 lDoba horenia pri kartuši 227 g:  95 min   Palivo:    plynové kartušeHmotnosť balenia:    610 gMin. hmotnosť:    600 gobjem hrnca:    1,8 lDoba varu 1 l vody:    4,5 minMnožstvo vody uvarenej/kartuša 227g:    18 lDoba horenia pri kartuši 227 g:  95 min

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Cascade Designs je súkromá rodinná spoločnosť, ktorá sídli v meste Seattle na západnom pobreží v USA, na úpätí Skalistých hôr. Je to spoločenstvo niekoľkých firiem a dve z nich sú therm a rest- karimatky a spacie systémy a MSR variče a uteraky, stany, snežnice, filtračné systémy.

Ľudia pracujúci v Cascade Designs sú mladí športovci, nadšení pre outdoorové aktivity. Vymýšľajú a vyrábajú si outdoorové vybavenie pre svoj voľný čas. Firmy si samé navrhujú a konštruujú stroje, vymýšľajú nové výrobné postupy a technológie, používajú iba najnovšie materiály vyrobené v USA alebo Európe. Vo výrobných halách je čisto a všetko žiari novotou. 
Materiály, ktoré používajú, sú jednak najmodernejšie hi-tech vynálezy súčasnej doby, ale zároveň aj šetrné k prírode, neobsahujúce prírode a ľuďom škodlivé látky, ako např. ftaláty, byfenily… Všetká produkcia pocházda z dieľní v USA, alebo sesterských pobočiek Cascade Designs v írskom Corku.

Top produkty:

SNEŽNICE MSR LIGHTNING AXIS

MSR DRAGONTAIL

 

 

 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.