MSR WindBurner Duo Stove System

Neohodnotené
 
Unikátny ľahký a výkonný osobný systém variča a nádoby pre víkendových cestovateľov a turistov.
Dostupnosť Momentálne vypredané
€163
   
Značka MSR
Webová stránka značky cascadedesigns.com/ie/msr
Kategória Turistické variče
 
<p>Unikátny ľahký a výkonný osobný systém variča a nádoby pre víkendových cestovateľov a turistov. Skrýva v sebe technológii úspešného modelu REACTOR, kde varič nehorí plameňom, ale špeciálna pena vydáva sálavé teplo, ktoré prostredníctvom tepelného výmenníka prechádza priamo do nádoby. V silnom vetre tak nedochádza k stratám tepla. <strong>WindBurner Stove System</strong> je ideálny pre výlety do prírody a víkendové kempovanie. Sálavý varič dokonale spojený s nádobou (iba pri varení) zaisťuje vetruodolnosť a umožňuje rýchle uvarenie vody v podmienkach, keď ostatné variče chladnú. V nádobe integrovaný výmenník účinne rozvádza teplo do tesne nasadené nádoby a vy môžete mať rýchlo pripravený napr. teplý nápoj.</p><p><strong>Integrovaný systém:</strong></p><p>    -sada určená pre 2-3 osoby<br />   -maximálnu účinnosť: teplo sálajúci varič a tepelný výmenník skracujú dobu varenia a šetria palivo oproti klasickým varičom<br />    -vetru odolný výkon: 100% primárné spaľovanie vzduchu, uzavretá konštrukcia a vnútorný regulátor tlaku v dokonalej súčinnosti robí varič dokonale odolným voči vonkajším vplyvom<br />    -kompaktný design: zbalený varič s príslušenstvom tvorí jeden celok<br />    -bezpečné spojenie nádoby s varičom - 100% vetruodolné<br />   <strong> -sada neobsahuje plynovú kartušu!</strong><br />    -sada obsahuje: varič Windburner, hrniec 1,8 litra s integrovaným tepelným výmenníkom, madlom a vonkajšiou protišmykovou úpravou, plastovú misku 0,85 l, plastové veko s otvormi a  scedenie alebo pitie</p><p> </p><p><strong>K variču Windburner Vám zadarmo pribalíme kartušu <a href="https://www.adamsport.eu/kartuse-msr/kartusa-msr-isopro-110g/" target="_blank">MSR Isopro 110g</a></strong></p><p> </p><p><strong>Palivo: </strong>   plynové kartuše<br /><strong>Hmotnosť balenia:  </strong>  610 g<br /><strong>Min. hmotnosť:</strong>    600 g<br /><strong>objem hrnca:  </strong>  1,8 l<br /><strong>Doba varu 1 l vody:  </strong>  4,5 min<br /><strong>Množstvo vody uvarenej/kartuša 227g: </strong>   18 l<br /><strong>Doba horenia pri kartuši 227 g: </strong> 95 min</p><p> </p><br/>

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Cascade Designs je súkromá rodinná spoločnosť, ktorá sídli v meste Seattle na západnom pobreží v USA, na úpätí Skalistých hôr. Je to spoločenstvo niekoľkých firiem a dve z nich sú therm a rest- karimatky a spacie systémy a MSR variče a uteraky, stany, snežnice, filtračné systémy.

Ľudia pracujúci v Cascade Designs sú mladí športovci, nadšení pre outdoorové aktivity. Vymýšľajú a vyrábajú si outdoorové vybavenie pre svoj voľný čas. Firmy si samé navrhujú a konštruujú stroje, vymýšľajú nové výrobné postupy a technológie, používajú iba najnovšie materiály vyrobené v USA alebo Európe. Vo výrobných halách je čisto a všetko žiari novotou. 
Materiály, ktoré používajú, sú jednak najmodernejšie hi-tech vynálezy súčasnej doby, ale zároveň aj šetrné k prírode, neobsahujúce prírode a ľuďom škodlivé látky, ako např. ftaláty, byfenily… Všetká produkcia pocházda z dieľní v USA, alebo sesterských pobočiek Cascade Designs v írskom Corku.

Top produkty:

SNEŽNICE MSR LIGHTNING AXIS

MSR DRAGONTAIL