Lampa Campingaz Lumogaz plus

Neohodnotené
 
Dostupnosť Skladom
€27
   
Značka Campingaz
Webová stránka značky campingaz.com/
Kategória Turistické variče
 
Campingaz Lumogaz plus je turistická plynová lampa. Poskytuje dostatok svetla na akékoľvek aktivity, vrátane čítania. Na prevádzku je potrebná pančuška (spotrebný materiál, jedna je rovno súčasťou výrobku, ak sa mechanicky nepoškodí, vydrží veľmi dlho). Pri poškodení pančušky ju ihneď vymeňte, inak riskujete prasknutie skla. Pozorne si prečítajte návod na prvé použitie lampy - iniciáciu pančušky.  Výkon: 80W Doba prevádzky: 6 h na kartušu CV 270 plus, 6 h 20 min na kartušu CV 300 plus, 12 h na kartušu CV 470 plus  Hmotnosť: 280 g

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:
Zrodené z lásky ku kempovaniu a žitiu v prírode spoločne s túžbou neustále vyvíjať a inovovať. Výrobky značky Campingaz ponúkajú jednoduché a šikovné riešenie založené na viac než šesťdesiatročnej skúsenosti. Overené generáciami kempárov, vďaka viere v bezpečné a spoľahlivé produkty, ktoré vždy splnia očakávania.
Veľmi často sa stáva, že jednoduchá myšlienka stojí pri zrode veľkého nápadu. Keď sa v roku 1949 jeden mladý muž rozhodol so svojou rodinou stráviť prázdniny kempovaním, nemohol vedieť, že jeho nápad zmení spôsob kempovanie ďalších generácií. Naštvaný dostupnými možnosťami ako kempovať, sa pustil do vytvárania prevratnej novinky v podobe naplniteľnej plynovej fľaše, ktorá bola praktická, ekonomická a jednoduchá na obsluhu.
Tak bol zrodený Campingaz. Od pláže po kempy, od záhrad po kopce zmenila inovácia značky Campingaz aktivity v prírode vďaka revolučným inováciám prichádzajúcim každú dekádu.
 
Top Produkty:
Nafukovácí matrac Quickbed Double
 
 
 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.