POŽIČIOVŇA Tlmič Rock Empire Dynastop

Neohodnotené
 
Tlmič pádu Rock Empire Dynastop s dlaňovú karabínou key lock, typ "K" podľa EN 12275, ktorý má elastické zaťahovacia popruhy s predĺžením od 40 do 80 cm a celkové predĺženie (bez karabín) je od 90 do 130 cm.
Dostupnosť Skladom
€3
   
Značka Rock Empire
Webová stránka značky rockempire.cz/cs/
Kategória Tlmiče pádov
 
Uvedená cena produktu je požičovné na jeden deňTlmič pádu Rock Empire Dynastop s dlaňovú karabínou key lock, typ "K" podľa EN 12275, ktorý má elastické zaťahovacia popruhy s predĺžením od 40 do 80 cm a celkové predĺženie (bez karabín) je od 90 do 130 cm. Samotný Tlmič je krytý obalom so suchým zipsom pre ľahkú kontrolu etikety "indikátor" aktivácie tlmiča.     -naviazanie na úväzok pomocou slučky     -systém tlmenia pádovej energie pomocou páracieho tlmiča pádu     -centrálne hliníkové oko pre odsadnutie, aktivácia až pri zaťažení cca 250 kg Hmotnosť: 526g

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Český výrobca lezeckého a outdoor vybavenie z Benešova nad Ploučnicí v severných Čechách. Rock Empire poskytuje kvalitu, ľahkú dostupnosť, dobrú cenu a vysokú úžitkovú hodnotu. Ľudia, ktorí v týchto podnikoch pracujú, dobre poznajú svoje remeslo. Väčšina z nich sú aktívni športovci a trávia v prírode svoj voľný čas, ak im to práca umožní.
 
Zo širokej ponuky produktov Rock Empire sa v Čechách ujali skvelé sedacie úväzky, cenovo dostupné karabíny a expresky. V úväzku Peak začína liezť, sedieť a občas aj padať väčšina slovenskej lezeckej verejnosti a veľká časť u neho k našej radosti aj zostane.

Top produkty:

ROCK EMPIRE FERRATA SAFETY SET

ROCK EMPIRE CLIMBING PREMIUM SET

 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.