Tlmič pádu Singing Rock Reactor 3

Neohodnotené
 
Dostupnosť Skladom
€23,90
   
Značka Singing Rock
Webová stránka značky singingrock.cz/
Kategória Tlmiče pádov
 
Párací tlmič pádu Singing Rock Reactor integrovaný s LANYARD I, Y, Y s okami alebo Y s krúžkami  Vlastnosti:- miesta namáhané na oder vystužené dutým popruhom- tlmič pádu krytý textilným obalom - po namočení možno- tlmič jednoducho vybrať a vysušiť- metodická a identifikačná etiketa vo vnútri textilného obalu- duralový krúžok alebo textilné oko umožňuje skrátenie popruhu na polovicu- rôzne dĺžky popruhu podľa priania zákazníka- (max. dĺžka vrátane spojok a tlmiče pádu nesmie presiahnuť 2 m)- karabíny možno zafixovať plastovým držiakom, ktorý zároveň chráni- popruh proti predratiu- možnosť zašitia karabín- dĺžka tlmiča po vypáraní je 140 cm Vlastnosti:- miesta namáhané na oder vystužené dutým popruhom- tlmič pádu krytý textilným obalom - po namočení možno- tlmič jednoducho vybrať a vysušiť- metodická a identifikačná etiketa vo vnútri textilného obalu- duralový krúžok alebo textilné oko umožňuje skrátenie popruhu na polovicu- rôzne dĺžky popruhu podľa priania zákazníka- (max. dĺžka vrátane spojok a tlmiče pádu nesmie presiahnuť 2 m)- karabíny možno zafixovať plastovým držiakom, ktorý zároveň chráni- popruh proti predratiu- možnosť zašitia karabín- dĺžka tlmiča po vypáraní je 140 cm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

SINGING ROCK neustále zlepšuje spoľahlivosť a funkčnosť vybavenia určeného či už pre prácu vo výškach, horolezectvo alebo pre záchranu osôb v kritických situáciách, ktoré môžu vo vertikálnom svete nastať.
-presadzuje svoje výrobky a metodiku pri používaní horolezeckých techník v iných profesiách - napr. Záchranári, stavebníctvo, opravy a údržba vo výške, polícia, armáda, hasiči ...
- dbá na perfektnú informovanosť zákazníka o používaní vybavenia pre vyššie uvedené aktivity, podieľa sa aktívne ako na tvorbe metodiky pre tieto činnosti, ako aj na tvorbe príslušných medzinárodných štandardov.
- zaisťuje, udržuje a zlepšuje OOP systém riadenia kvality, certifikovaný autorizovanou skúšobňou podľa požiadaviek normy ISO 9001 s ohľadom na Smernicu Rady 89/686 / EHS - Osobné ochranné prostriedky proti pádu z výšky.
SINGING ROCK zavádza nové moderné trendy v riadení firmy, MBO založený na procesnom prístupe s využitím nástrojov projektového riadenia.

Top produkty:

SINGING ROCK PACKET FERRATA

SINGING ROCK PROFI WORKER III

 

 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.