Petzl Asap Lock

Neohodnotené
 
Dostupnosť Skladom
€217,30
   
Značka Petzl
Webová stránka značky petzl.com/en?l=INT
Kategória Tlmiče a zachytávače pádov
 
• Neustála ochrana proti pádu: - Zachytenie pádov, pošmyknutia a nekontrolovateľnom zlaňovaní - Je možné ho použiť na zvislom, alebo šikmom lane. - Zablokuje sa na lane aj v prípade reflexného uchopenia rúk pri páde • Integrovaná zaisťovacia funkcia, ktorá umožní užívateľovi zastaviť pomôcku na lane a znížiť tak dĺžku pádu. Ľahko sa používa a je praktický; - Pohybuje sa hore a dole po zaisťovacom vedení bez nutnosti ďalšieho ovládania. - Ľahko sa inštaluje na ktoromkoľvek mieste zaisťovacieho lana - Vďaka pripojovaciemu ramenu je ťažké systém stratiť pri míňaní postupových kotviacich bodov - Pre prácu vo väčšej vzdialenosti od lana sa musí použiť tlmič pádu ASAP'SORBER     Typ: pohyblivý zachytávač pádu so zajisťovacou funkciou Priemer lana: 10 - 13mm Hmotnosť: 425g Certifikácia: CE EN 353-2, CE EN 12 841 typ A   Typ: pohyblivý zachytávač pádu so zajisťovacou funkciou Priemer lana: 10 - 13mm Hmotnosť: 425g Certifikácia: CE EN 353-2, CE EN 12 841 typ A  

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Rodinný podnik u ktorého zrode stál Fernand Petzl zapálený dobyvateľ jaskýň. Ten začal s výrobou kladiek, lanových svoriek a lanových rebríkov pre jaskyniarov. V roku 1975 založil syn Paul spoločnosť Petzl za výdatného prispenia svojej manželky Kathrine. Bezpečnosť, bezpečnosť a zase bezpečnosť.
To je proklamovaná vlastnosť výrobkov a ich používanie. Preslávený katalóg dosahuje kvalít mnohých metodických príručiek ako používať istiace pomôcky a produkty vôbec. Petzl je takisto bez škrupulí úspešným priekopníkom v outdoor svete. Jistítko GRIGRI uzrelo svetlo sveta práve tu v roku 1991.

Top produkty:

PETZL NEWTON

PETZL TIKKA XP 2015 

SET PETZL QUARK

 

 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.