Univerzálne mačky Singing Rock Fakir II Classic

Neohodnotené
 
Viacúčelové dvanásťhrotové mačky pre klasické horské výstupy.
Dostupnosť Skladom
€84,90
   
Značka Singing Rock
Webová stránka značky singingrock.cz/
Kategória Stúpacie železá, turistické mačky
 
Viacúčelové dvanásťhrotové mačky Singing Rock Fakir II Classic pre klasické horské výstupy. Vyvinuté pre všetky terény od ľadovcových túr a snehových výstupov až po ľadovej kuloáre. Vďaka systému zapínania tieto mačky zapnete na väčšinu turistických topánok.      -ľahké, skladné mačky, ktoré sú zároveň dostatočne odolné vďaka použitej     Cr-Mo ocele     -znížený profil hrotov poskytuje lepšiu stabilitu pri chôdzi     -inovatívne Micro-Step Adjustment (MSA) system umožňuje precízne nastavenie     veľkosti bez náradia     -jednoduché utiahnutie a povolenie popruhu vďaka nerezovej Rock & Lock spone     -asymetrický tvar mačky optimálne kopíruje vašu topánku a poskytuje maximálny     oporu v náročnejšom teréne     -dodávané vrátane vyhadzovačov snehu Bouncer    Hmotnost: Classic 855 g Veľkosť: 37 - 47 Hmotnost: Classic 855 g

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

SINGING ROCK neustále zlepšuje spoľahlivosť a funkčnosť vybavenia určeného či už pre prácu vo výškach, horolezectvo alebo pre záchranu osôb v kritických situáciách, ktoré môžu vo vertikálnom svete nastať.
-presadzuje svoje výrobky a metodiku pri používaní horolezeckých techník v iných profesiách - napr. Záchranári, stavebníctvo, opravy a údržba vo výške, polícia, armáda, hasiči ...
- dbá na perfektnú informovanosť zákazníka o používaní vybavenia pre vyššie uvedené aktivity, podieľa sa aktívne ako na tvorbe metodiky pre tieto činnosti, ako aj na tvorbe príslušných medzinárodných štandardov.
- zaisťuje, udržuje a zlepšuje OOP systém riadenia kvality, certifikovaný autorizovanou skúšobňou podľa požiadaviek normy ISO 9001 s ohľadom na Smernicu Rady 89/686 / EHS - Osobné ochranné prostriedky proti pádu z výšky.
SINGING ROCK zavádza nové moderné trendy v riadení firmy, MBO založený na procesnom prístupe s využitím nástrojov projektového riadenia.

Top produkty:

SINGING ROCK PACKET FERRATA

SINGING ROCK PROFI WORKER III

 

 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.