Protišmykové návleky Camp Ice Master

Neohodnotené
 
Ako si dopomôcť pri zľadovatenom, či zasneženom povrchu? Uprednostniť voľnosť pohybu, stabilitu a rovnováhu by malo byť voľbou číslo jedna. Preto nezabúdaj na protišmykové návleky Camp Ice master!
€27,40
Značka Camp
Webová stránka značky camp.it/
Kategória Stúpacie železá, turistické mačky
Zvoľte variant
Veľkosť: S Skladom €27,40
   
Veľkosť: M Skladom €27,40
   
Veľkosť: L Skladom €27,40
   
Veľkosť: XL Skladom €27,40
   
 
Ako si dopomôcť pri zľadovatenom, či zasneženom povrchu? Uprednostniť voľnosť pohybu, stabilitu a rovnováhu by malo byť voľbou číslo jedna. Preto nezabúdaj na univerzálne mačky Camp Ice master! Aby si mal isotu, že sa ti mačky z topánok nezosunuli, pevné uchopenie je zabezpečené pomocou pružných gumových úchytov. Keď si vyberáte správne mačky, musíte brať do úvahy vždy veľkosť topánky, nie veľkosť chodidla. Výrobcovia sa snažili tvoje mačky Camp Ice Master spraviť absolútne bezpečné s ponukou maximálnej opory. To znamená, že vpredu pod špičkou majú šesť veľkých hrotov plus dva malé a vzadu pod pätou nájdeme tri alebo štyri hroty - podľa značky. Zabezpečuje to lepšiu oporu pri stúpaní do kopca, či naopak. Po asfalte sa chodiť s nimi neodporúča. Hrozí zničenie hrotov. Na mieste ich drží nekrehnúca guma (navlečená na topánke) a výstupky v konštrukcii, ktoré sa opierajú o vzorku podrážky. Samotné hroty sú s gumou spojené reťazami a všetko istí pásik cez priehlavok. Súčaťou je aj skladovací obal, ktorý je na nezaplatenie najmä vtedy, ak v batohu nesieš oblečenie náchylejšie na roztrhnutie napr. páperovú bundu.Vlastnosti:- ľahké a stabilné- ideálne pri zostupoch aj výstupoch- nezošmykujú sa z topánky vďaka istiacemu pásiku- nekrehnúci silikón je stále ohybný aj pri veľmi nízkych teplotách- materiál: nerezová oceľ, silikón- pevná oceľová podkovička s hromi- skladovací obal súčasťou- počet hrotov: 12- univerzálne upínanie na akúkoľvek topánku- hmotnosť: 445 g - 495 g​-uvedená cena je za 1 párMačky sa vyrábajú v 4 farebne odlišných veľkostiach:- S - 36/38 - 445 g, farba sivá- M - 39/41 - 470 g, farba oranžová- L - 42/44 - 480 g, farba červená- XL - 45/47 - 495 g, farba modráPár užitočných rád, ktoré pri výbere protišmykových návlekov určite uvítaš, nájdeš v článku na našom blogu ako vybrať mačkyV prípade výskytu pádu alebo úrazu počas turistiky odporúčame pribaliť si do batoha praktickú cestovnú lekárničku z našej ponuky!

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:
Prvé začiatky spoločnosti C.A.M.P. siahajú do roku 1889, kedy v horskej dedinke Premana (údolie Valsassina) pracuje jej zakladateľ a expert v spracovaní železa Nicola Codega. Tradície, znalosti a skúsenosti sú predávané z otca na syna a je to práve Antonio, ktorý začal rozvíjať a zdokonalovať otcove dielo.
V roku 1920 sú vyrobené prvé cepíny, ktoré požadoval armádny dôstojník pre pochody alpským pohorím. Nikdo vtedy ešte netušil, že tieto produkty sa ohromne preslávia a budú distribuované a predávané po celom svete o niekoľko desaťročí neskôr. Hnacou silou, ktorá poháňala Antonia a jeho synov vstúpiť na horolezecký trh bolo stretnutie s presláveným alpinistom Riccardom Cassinom, ktorý používal niektoré ich produkty ako skoby a vklínence.
  
Top produkty:
Vklínence Pro Nuts a Ball Nuts
Mačky Stalker a Race 290
Cepíny X-Alp
Prilba Armour
Bežecký batoh Trail Vest Light
 
 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.