Poloautomatické mačky Singing Rock Lucifer II - Semi Classic

Neohodnotené
 
Extrémne ľahké a výkonné mačky Singing Rock Lucifer s vymeniteľnými prednými hrotmi.
Dostupnosť Skladom
€130
   
Značka Singing Rock
Webová stránka značky singingrock.cz/
Kategória Stúpacie železá, turistické mačky
 
Extrémne ľahké a výkonné mačky Singing Rock Lucifer s vymeniteľnými prednými hrotmi.Vyvinuté pre náročné lezenie ľadov, mixov a alpských stien.     -jedny z najľahších lezeckých mačiek na trhu, zároveň dostatočne odolné vďaka použitej Cr-Mo ocele    -excelentná zbaliteľnosť uľahčí transport pod stenu    -modulárna konštrukcia pre mono hrot alebo dva predné hroty    -agresívny prvý pár hrotov poskytuje dodatočnú oporu a väčšiu stabilitu v kolmom teréne    -pár spätných hrotov pre lepšiu stabilitu na voľne visiacich ľadových stĺpoch    -zvislé hroty v strede uľahčia státie na ľadových bubnoch    -jednoduché utiahnutie a povolenie popruhu vďaka patentovanej nerezovej Rock & Lock spone    -patentovaný inovatívne Micro-Step Adjustment (MSA) systém umožňuje precízne nastavenie veľkosti bez náradia    -dodávané s dvoma pármi predných hrotov a vyhadzovači snehu Bouncer    -mačky sú vyrábané s dvomi upínacími systémami pre tuhé lezecké topánky   Hmotnosť:Semi-classic: 1050 g (s mono hrotom 990 g) Veľkosť: 37-47 Hmotnosť:Semi-classic: 1050 g (s mono hrotom 990 g) Veľkosť: 37-47

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

SINGING ROCK neustále zlepšuje spoľahlivosť a funkčnosť vybavenia určeného či už pre prácu vo výškach, horolezectvo alebo pre záchranu osôb v kritických situáciách, ktoré môžu vo vertikálnom svete nastať.
-presadzuje svoje výrobky a metodiku pri používaní horolezeckých techník v iných profesiách - napr. Záchranári, stavebníctvo, opravy a údržba vo výške, polícia, armáda, hasiči ...
- dbá na perfektnú informovanosť zákazníka o používaní vybavenia pre vyššie uvedené aktivity, podieľa sa aktívne ako na tvorbe metodiky pre tieto činnosti, ako aj na tvorbe príslušných medzinárodných štandardov.
- zaisťuje, udržuje a zlepšuje OOP systém riadenia kvality, certifikovaný autorizovanou skúšobňou podľa požiadaviek normy ISO 9001 s ohľadom na Smernicu Rady 89/686 / EHS - Osobné ochranné prostriedky proti pádu z výšky.
SINGING ROCK zavádza nové moderné trendy v riadení firmy, MBO založený na procesnom prístupe s využitím nástrojov projektového riadenia.

Top produkty:

SINGING ROCK PACKET FERRATA

SINGING ROCK PROFI WORKER III

 

 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.