Automatické mačky Petzl Lynx

Neohodnotené
 
Petzl Lynx sú univerzálne mačky s vymeniteľnými a nastaviteľnými prednými hrotmi a vymeniteľným predným strmeňom viazania. Vďaka svojmu asymetrickému tvaru pasuje na väčšinu alpinistickej obuvi. 
Dostupnosť Skladom
€193,70
   
Značka Petzl
Webová stránka značky petzl.com/en?l=INT
Kategória Stúpacie železá, turistické mačky
 
Štrnásťhroté modulárne mačky Petzl Lynx pre lezenie v ľade a mixy, s vymeniteľnými a nastaviteľnými prednými hrotmi a dvoma vymeniteľnými typmi viazania.    Konfiguráciu a dĺžku predných hrotov je možné nastaviť pre danú aktivitu:    - dlhý mono hrot pre drytooling    - dva dlhé hroty pre žľaby    - dva asymetricky dlhé hroty pre mixy    - dva krátke hroty pre lezenie v ľade    Viazanie LEVERLOCK UNIVERSEL: vymeniteľný predný plastový alebo drôtový strmeň umožní použitie rôznych typov obuvi.    Podložky proti nabaľovaniu snehu ANTISNOW súčasťou mačiek.    Puzdro FAKIR je súčasťou balenia.    Štandardne dodávaný je priečnik M pre veľkosti obuvi 35 - 45, dokúpiť je možné priečnik L pre veľkosti 40 - 50 Typ:    stúpacie železaViazanie:    LeverLock UniverselVeľkosť topánok: (EUR)    35 - 45Počet hrotov:    14Hmotnosť balenie:    1000 / párgCertifikácia:    CE UIAA   

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Rodinný podnik u ktorého zrode stál Fernand Petzl zapálený dobyvateľ jaskýň. Ten začal s výrobou kladiek, lanových svoriek a lanových rebríkov pre jaskyniarov. V roku 1975 založil syn Paul spoločnosť Petzl za výdatného prispenia svojej manželky Kathrine. Bezpečnosť, bezpečnosť a zase bezpečnosť.
To je proklamovaná vlastnosť výrobkov a ich používanie. Preslávený katalóg dosahuje kvalít mnohých metodických príručiek ako používať istiace pomôcky a produkty vôbec. Petzl je takisto bez škrupulí úspešným priekopníkom v outdoor svete. Jistítko GRIGRI uzrelo svetlo sveta práve tu v roku 1991.

Top produkty:

PETZL NEWTON

PETZL TIKKA XP 2015 

SET PETZL QUARK

 

 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.