Automatické mačky Cassin CC

Neohodnotené
 
Špičkové mačky na ľady, mixy a závodné lezenie. Predný vymeniteľný hrot môže byť umiestnený v strede alebo excentricky alebo môže byť vymenený za 2 hroty.
Dostupnosť Skladom
€149
   
Značka Cassin
Kategória Stúpacie železá, turistické mačky
 
Špičkové mačky Cassin CC na ľady, mixy a závodné lezenie. Predný vymeniteľný hrot môže byť umiestnený v strede alebo excentricky alebo môže byť vymenený za 2 hroty. Možnosť dokúpenia pätného hrotu. Môžu byť priskrutkovaný priamo na topánky pre maximálny výkon pri pretekoch. Vlastnosti: - hmotnosť: 850 g - veľkosť: 36 - 47 - počet hrotov: 12 - materiál rámu: pochrómovaná oceľ - automatický systém upnutia

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

S navrhovaním a výrobou horolezeckého materiálu Cassin začal v roku 1947. V tomto roku sa mu podarilo vyrobiť prvú skobu, v roku 1948 vyrobil prvé kladivá, v roku 1948 čakany a v roku 1950 uzreli svetlo sveta jeho prvé karabíny. V tom istom roku vyrobil páperové oblečenie pre neeurópske horolezecké expedície, ktoré sa stali dostupnými o dva roky neskôr. V roku 1958, spolu so svojím synom vyrobil prototyp sedacieho úväzu, ktorý sa začal šiť tiež o dva roky neskôr, spolu s titánovými mačkami. V roku 1980 sa jeho spoločnosť  presunula z Lecca do Valmadrera a v roku 1997 značku Cassin kúpila firma CAMP.

 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.