Lano Singing Rock Static 11 mm - 70m

Neohodnotené
 
Dostupnosť Skladom
€114,10
   
Značka Singing Rock
Webová stránka značky singingrock.cz/
Kategória Statické laná
 
Lano Singing Rock Static 11 mm - 70m typu A - pre všeobecné použitie (vrátane záchrany a speleológie)Odporúčané použitie: hlavné lano pre záchranárske práce, práce vo výškach, vojenské a policajné použitie, speleoalpinizmus, zaistenie na veľkých skalných stenách Príležitostné použitie: vyťahovanie bremien, fixné lano pre horolezecké expedície  Všetky laná SINGING ROCK sú zakončené unikátnou technológiou ULTRASONIC. Posledných cca 15 mm dĺžky lana je jadro s opletom spojené v jeden kompaktný celok.   Farba: biela, červená, čiernaHmotnosť: 80 g / mPevnosť: v ťahu 37,8 kN (pevnosť v uzle 24 kN)Dĺžka: zväzok: 30 - 80 • cievka: 100, 200 mPriemer: 11,2 mmPočet pádov: 20Statický prieťah: 3,3%   Farba: biela, červená, čiernaHmotnosť: 80 g / mPevnosť: v ťahu 37,8 kN (pevnosť v uzle 24 kN)Dĺžka: zväzok: 30 - 80 • cievka: 100, 200 mPriemer: 11,2 mmPočet pádov: 20Statický prieťah: 3,3%

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

SINGING ROCK neustále zlepšuje spoľahlivosť a funkčnosť vybavenia určeného či už pre prácu vo výškach, horolezectvo alebo pre záchranu osôb v kritických situáciách, ktoré môžu vo vertikálnom svete nastať.
-presadzuje svoje výrobky a metodiku pri používaní horolezeckých techník v iných profesiách - napr. Záchranári, stavebníctvo, opravy a údržba vo výške, polícia, armáda, hasiči ...
- dbá na perfektnú informovanosť zákazníka o používaní vybavenia pre vyššie uvedené aktivity, podieľa sa aktívne ako na tvorbe metodiky pre tieto činnosti, ako aj na tvorbe príslušných medzinárodných štandardov.
- zaisťuje, udržuje a zlepšuje OOP systém riadenia kvality, certifikovaný autorizovanou skúšobňou podľa požiadaviek normy ISO 9001 s ohľadom na Smernicu Rady 89/686 / EHS - Osobné ochranné prostriedky proti pádu z výšky.
SINGING ROCK zavádza nové moderné trendy v riadení firmy, MBO založený na procesnom prístupe s využitím nástrojov projektového riadenia.

Top produkty:

SINGING ROCK PACKET FERRATA

SINGING ROCK PROFI WORKER III

 

 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.