Šróba do ľadu Petzl Laser Speed - 21 cm

Neohodnotené
 
Šróba do ľadu Petzl Laser Speed - 21 cm narozdiel od základného modelu Laser disponuje integrovanou kľukou a prepracovaným tvarom pre ľahšie navŕtanie.
Dostupnosť Skladom
€60
   
Značka Petzl
Webová stránka značky petzl.com/en?l=INT
Kategória Šróby do ľadu
 
Šróba do ľadu Petzl Laser Speed - 21 cm narozdiel od základného modelu Laser disponuje integrovanou kľukou a prepracovaným tvarom pre ľahšie navŕtanie. Je skvelou voľbou ako do hôr, tak pre čisté lezenie ľadov. Disponuje integrovanou kľukou, ktorá pomáha pri navŕtaní a je šikovne tvarovaný tak, aby jeho navŕtanie bolo čo najľahšie. Telo skrutky je tvorené nerezovou oceľou, je veľmi pevné a odolné, vhodný výber ocele zaisťuje dlhú životnosť skrutky i s pravidelným brúsením. Sklopná kľučka je farebne odlíšená podľa dĺžky skrutky pre lepší poriadok v materiáli na sedáku. Vlastnosti:- optimalizovaný tvar skrutky pre čo najefektívnejšie zavrtávanie- integrovaná sklopná kľučka s farebným odlíšením jednotlivých dĺžok- silnejšie a odolnejšie telo vďaka použitému materiálu a špecifickým závitom- menšie očko pre ľahšie zavrtávanie v štruktúrovanom ľade- jednoduché ostrenie skrutky a dostatočná rezerva na ostrie pre pravidelné brúsenie- dĺžka: 21 cm- farba: zelená- hmotnosť: 161 g- materiál: nerezová oceľ (hrot), hliník (telo, oko) Vlastnosti:- optimalizovaný tvar skrutky pre čo najefektívnejšie zavrtávanie- integrovaná sklopná kľučka s farebným odlíšením jednotlivých dĺžok- silnejšie a odolnejšie telo vďaka použitému materiálu a špecifickým závitom- menšie očko pre ľahšie zavrtávanie v štruktúrovanom ľade- jednoduché ostrenie skrutky a dostatočná rezerva na ostrie pre pravidelné brúsenie- dĺžka: 21 cm- farba: zelená- hmotnosť: 161 g- materiál: nerezová oceľ (hrot), hliník (telo, oko)

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Rodinný podnik u ktorého zrode stál Fernand Petzl zapálený dobyvateľ jaskýň. Ten začal s výrobou kladiek, lanových svoriek a lanových rebríkov pre jaskyniarov. V roku 1975 založil syn Paul spoločnosť Petzl za výdatného prispenia svojej manželky Kathrine. Bezpečnosť, bezpečnosť a zase bezpečnosť.
To je proklamovaná vlastnosť výrobkov a ich používanie. Preslávený katalóg dosahuje kvalít mnohých metodických príručiek ako používať istiace pomôcky a produkty vôbec. Petzl je takisto bez škrupulí úspešným priekopníkom v outdoor svete. Jistítko GRIGRI uzrelo svetlo sveta práve tu v roku 1991.

Top produkty:

PETZL NEWTON

PETZL TIKKA XP 2015 

SET PETZL QUARK

 

 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.