Šróba do ľadu Petzl Laser - 21 cm

Neohodnotené
 
Šróba do ľadu Petzl Laser - 21cm patrí medzi základný model značky Petzl. Ich pevnosť je vylepšená použitím oceľového drieku so špecifickým závitom.
Dostupnosť Skladom
€50
   
Značka Petzl
Webová stránka značky petzl.com/en?l=INT
Kategória Šróby do ľadu
 
Šróba do ľadu Petzl Laser - 21cm patrí medzi základný model šrób do ľadu značky Petzl. Ich pevnosť a odolnosť sú vylepšené použitím oceľového drieku so špecifickým závitom. Výborné zaskrutkovanie je umožnené pomocou ergonomickej hliníkovej plakety. Vlastnosti:- materiál: oceľový driek, hliníková plaketa- hmotnosť: 153g- dĺžka: 21cm- certifikácia: CE/UIAA- military: áno Vlastnosti:- materiál: oceľový driek, hliníková plaketa- hmotnosť: 153g- dĺžka: 21cm- certifikácia: CE/UIAA- military: áno

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Rodinný podnik u ktorého zrode stál Fernand Petzl zapálený dobyvateľ jaskýň. Ten začal s výrobou kladiek, lanových svoriek a lanových rebríkov pre jaskyniarov. V roku 1975 založil syn Paul spoločnosť Petzl za výdatného prispenia svojej manželky Kathrine. Bezpečnosť, bezpečnosť a zase bezpečnosť.
To je proklamovaná vlastnosť výrobkov a ich používanie. Preslávený katalóg dosahuje kvalít mnohých metodických príručiek ako používať istiace pomôcky a produkty vôbec. Petzl je takisto bez škrupulí úspešným priekopníkom v outdoor svete. Jistítko GRIGRI uzrelo svetlo sveta práve tu v roku 1991.

Top produkty:

PETZL NEWTON

PETZL TIKKA XP 2015 

SET PETZL QUARK

 

 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.