Okuliare Julbo Coast Spectron 3 CF - blue/green

Neohodnotené
 
Okuliare Julbo Coast Spectron 3 CF - blue/green sú okuliare navrhnuté pre pobrežnú hladku, ale aj pre voľnočasové nosenie.
Dostupnosť Skladom
€74,80
   
Značka JULBO
Webová stránka značky julbo.com/en/
Kategória OKULIARE
 
<p><strong>Okuliare Julbo Coast Spectron 3 CF - blue/green</strong> sú okuliare navrhnuté pre pobrežnú hladku, ale aj pre voľnočasové nosenie.</p><p><strong>Vlastnosti:</strong><br />- vďaka gumičke na bočniciach(strániciach) sa okuliare nešmýkajú<br />- polykarbonátové sklá Spectron 3 CF<br />- priestupnosť svetla 12%<br />- ideálne okuliare na jachtu a vodné športy<br />- využitie: cestovanie, turistika, voľný čas, vodné športy<br /> </p><br/>

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Jules Baud, zakladateľ,začal podnikať vo výrobe okuliarov pre murárov. Značka sa následne rozšírila svoju výrobu a špecializuje sa na výrobu okuliarov na ľadovec. Postupne začali vyrábať slnečné okuliare  pre deti, vodné športy, jazda na horskom bicykli, behu a okuliarov pre zimné športy. Značka teraz exportuje takmer 50% svojej produkcie do viac ako 80 krajinách. Julbo je preslávená kvalitou svojich šošoviek, najmä okuliare Zebra , Cameleon a Falcon.

Športovci, ktorý používajú tieto okuliare: Enaka Gavaggio, Franck Cammas, Armel Le Cléac'h, Martin Fourcade, 

Top produkty:

  JULBO TREK ZEBRA - BLUE/ORANGE

JULBO RUN SPECTRON 3 CF