ŠPORTOVÁ VÝŽIVA, STRAVA, KOZMETIKA

- Športová výživa Aone a Maxsport:

Tyčinky Maxsport Proteín a  produkt pre aktívnych ľudí každého veku, obľúbená je medzi mužmi, ako aj medzi ženami. Je skvelou voľbou pre ľudí, ktorí sa venujú oddychovému, či profesionálnemu športu, ale je tiež vhodnou voľbou pre ľudí v kanceláriach, na cestách, či v prírode. Tyčinka Paleo Raw Barbar je 100% prírodná bezlepková tyčinka iba z orieškov, sušených datlí a kokosového oleja. 

Tyčinky AONE Stamimax Energy Bar 70g je cereálna energetická tyčinka s vitamínmi. Táto hi-tech energetická prírodná tyčinka s cereáliami vám dodá potrebnú energiu pre váš výkon! Hand-Made výroba.

Prémiovú kvalitu vám zaručí mníchovská ručná výroba týchto tyčiniek. Ich výhodou je ľahká stráviteľnosť a rýchla využiteľnosť živín, ktoré su v tyčinke obsiahnuté v biologicky dostupnej forme.

Naše Organické cestoviny Proteín Pasta je ideálna pre tých, ktorí chcú získať extra proteín a zároveň konzumovať cestoviny s nízkym GI (glykemickým indexom). Bez lepku a laktózy, vyrobené iba z fazule a vody. Pretože v jednoduchosti je krása.

 

- Dehydrovaná strava:

Dnes sa už žiadna expedícia nezaobíde bez dehydrovanej stravy. Jej výhody sú  - nízka váha , dlhá trvanlivosť , minimálne nároky na skladovanie , rýchla príprava , vysoká kalorická hodnota,... Náš prosdukt Biltong je sušené mäso, ktorého receptúra pochádza z Južnej Afriky. Mäso dochutené a konzervované originálnou zmesou korenia a soli za použitia jedlej sódy a octu. Mäso je  potom sušené prirodzenou cestou za regulovaného tepla a prúdenia vzduchu v špeciálnej sušiarni. 

- Športová kozmetika:

Športová kozmetika SPORTIQUE vyrobená z prírodných produktov a ľudmi zdokonalená... Skvelá pre vaše športové aktivity aj každodenné použitie. Produkty SPORTIQUE sú prirodzeným prostriedkom k tomu, aby ste sa mohli skutočne cítit vo svojej koži – cítit sa v nej zdraví, bezprostrední a plní energie.

 

 

 

Ups! NACHÁDZAŠ NA TAJNOM MIESTE EXPEDÍCIE HOROSPORT :-)

Prečo si tu?

  • Zadal si pravdepodobne zlú adresu
  • Stránka možno existuje, skontroluj si svoju URL adresu
  • Chceš sa zúčastniť tajnej HOROSPORT expedície

CHCEM ISŤ SPÄŤ NA HLAVNÚ STRÁNKU

Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.