Športová kozmetika Sportique, Lifesystem, Care plus

Sportique 

Poslaním prírodnej kozmetiky SPORTIQUE je ponúknuť výrobky, vytvorené z najčistejších prírodných zdrojov. Používaním jedine rastlinných a prírodných surovín v podobe bylín, rastlinných olejov a tukov, nikdy tuky a suroviny živočišného pôvodu, odbúravame riziko alergických reakcií. Kozmetika SPORTIQUE je vytvorená pre športovcov a všetkých aktívnych ľudí. Je určená pre vysoko záťažové aktivity bez ohľadu na to, o aký šport alebo prácu sa jedná. Lyžiar, bežec, turista, rovnako ako robotník nájdu vo výrobku SPORTIQUE spoľahlivý prostriedok pre starostlivosť o svoje telo. Cieľom kozmetiky SPORTIQUE je spríjemniť a uľahčiť každodenné športové a pracovné aktivity.

Výrobky sú prísne testované a hodnotené podľa zákonov EU, majú platné certifikáty a potvrdenia o mikrobiologickej a dermatologickej nezávadnosti. Výrobky SPORTIQUE nie sú nikdy testované na zvieratách, ale „in vitro“ v laboratóriách alebo na dobrovoľníkoch podľa COLIPA predpisov.

NEPOUŽÍVAME látky, ktoré môžu pre užívateľa predstavovať kozmetické alebo i závažné zdravotné riziko a tiež látky, u ktorých sa o tejto možnosti odborne diskutuje. Dráždivé detergenty na báze sulfátov, ku ktorým patrí SLES (Sodium Lauryl Sulfate) a ALS (Amonium Lauryl Sulfate), toxické konzervanty a stabilizátory. NEPOUŽÍVAME Diazolidinyle Urea a Imidazolidinyle Urea, Phenoxyetanol, Methylisothiazoline, DMDMhydantoin, formaldehyd a látky ktoré ho môžu uvoľňovať, ako i ďalšie konzervanty používané v bežných kozmetických prípravkoch. V našich výrobkoch nenájdete parabeny, ktoré imitujú estrogén a majú nebezpečný vplyv na ľudský organizmus. NEPOUŽÍVAME polypropylénglykol (PPG) ani Polyethylenglykol (PEG) – lacné petrochemické suroviny, ktoré sú pridávané do krémov pre vylepšenie vzhľadu a pre svoje hydratačné účinky, ale zároveň sú silným iritantom pre osoby so senzitívnou, hypoalergénnou alebo diabetickou pokožkou. MEA, DEA – zahusťovadlá v umývacích prípravkoch, ktoré môžu uvoľňovať karcinogénne nitrosamíny, Talek, Aluminium chlorohydrate, Silica, Ozokerite, Lanolín, Parafín, Triclosan, EDTA, TEA tiež nie sú súčasťou našich formulácií. Parfumácia produktov SPORTIQUE je daná obsiahnutými bylinami, voskami alebo čisto prírodnými esenciálnymi olejmi.

Balenie SPORTIQUE je predovšetkýn funkčné a praktické, s možnosťou jeho ekologického spracovania po použití. 

LiFESYSTEMS

Nekompromisná kvalita je jadrom každého Lifesystems produktu.

Pre hmyzie repelenty Lifesystem individuálny vzorec: poskytnúť najlepšiu ochranu všade tam, kde sa chystáte. Naše výrobky na prežitie boli testované v niektorých z najnáročnejších prostredí na svete. Lekárničky majú nielen najvyššiu kvalitnu, ale tiež sú odolné proti poveternostnýmvplyvom. Siete proti hmyzu sú vyrobené zo silného hexagonálneho pletiva. Opaľovacie krémy Lifesystems Mountains sú určené na použitie vo vysokých nadmorských výškach, kde môže ľahko dôjsť k spáleniu pokožky. Poskytuje ochranu proti UV-A aj UV-B žiareniu.

Či už cestujete po svete, alebo ste len na krátkej prechádzke, vaše zdravie a bezpečnosť je prvoradá. Cieľom v Lifesystems je poskytovať základnú ochranu, ktorú potrebujete.

 

Ups! NACHÁDZAŠ NA TAJNOM MIESTE EXPEDÍCIE HOROSPORT :-)

Prečo si tu?

  • Zadal si pravdepodobne zlú adresu
  • Stránka možno existuje, skontroluj si svoju URL adresu
  • Chceš sa zúčastniť tajnej HOROSPORT expedície

CHCEM ISŤ SPÄŤ NA HLAVNÚ STRÁNKU

Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.