Páperový spacák Sir Joseph Rimo II 1000 - violet

Neohodnotené
 
Páperový spacák Sir Joseph Rimo II 1000 - violet pre širokú skupinu cestovateľov, turistov, trampov.
€266
Značka Sir Joseph
Kategória SPACIE VAKY
Zvoľte variant
Veľkosť: 170 cm Na objednávku €266
   
 
Páperový spacák Sir Joseph Rimo II 1000 - violet pre širokú skupinu cestovateľov, turistov, trampov. Nový dizajn, nová generácia kvalitného materiálu Softex DIAMOND®, jedinečná strihová koncepcia, kvalitné husacie perie s plnivosťou 600 cuin zaručí spanie v teple a pohodlí bez zbytočných obáv o zdravie. RIMO II 1000 je najteplejších spacím vakom z radu Trekking. Možno ho použiť v zimných podmienkach v stane alebo prístrešku. Teplotným komfortom zaručuje dostačnou rezervu aj v tých nejmrazivějších dňoch. Teraz v nových farebných kombináciách. Tmavo šedá pre turistov, trampov, poľovníkov a rybárov. Fialová pre ženy. Vlastnosti:- Múmiový tvar dokonale kopíruje ľudskú postavu- Uzavreté komory zamedzujú presunom perie po spacáku a umožňuje pranie a ľahkú údržbu- Konštrukcia komôr H- Anatomicky tvarovaná kapucňa chráni hlavu a tvár pred chladom- 2D golier oddeľuje priestor pre hlavu a izoluje priestor pre telo- Samosvorkou umožňujú reguláciu obvodu goliera a kapucne jednou rukou- Obojstranný zips umožňuje rozopínanie spacáku zhora i sdola- Ľavý a pravý zips s možnosťou zopnutia- Špeciálna lišta, ktorú sú podložené zipsy, zabraňuje úniku tepla zipsom a zamedzuje zaseknutie zipsu do látky- Malé vrecko na drobnosti vo vnútri spacáku- Súčasťou je kompresné aj skladovacie vrece- Kompresné vrece zmenší objem až o 30% Vlastnosti:- Múmiový tvar dokonale kopíruje ľudskú postavu- Uzavreté komory zamedzujú presunom perie po spacáku a umožňuje pranie a ľahkú údržbu- Konštrukcia komôr H- Anatomicky tvarovaná kapucňa chráni hlavu a tvár pred chladom- 2D golier oddeľuje priestor pre hlavu a izoluje priestor pre telo- Samosvorkou umožňujú reguláciu obvodu goliera a kapucne jednou rukou- Obojstranný zips umožňuje rozopínanie spacáku zhora i sdola- Ľavý a pravý zips s možnosťou zopnutia- Špeciálna lišta, ktorú sú podložené zipsy, zabraňuje úniku tepla zipsom a zamedzuje zaseknutie zipsu do látky- Malé vrecko na drobnosti vo vnútri spacáku- Súčasťou je kompresné aj skladovacie vrece- Kompresné vrece zmenší objem až o 30% W6QtEZUB--8

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Sir Joseph vyrába viac ako 30 rokov vysoko kvalitné vybavenie pre horolezcov. Vďaka dlhoročným skúsenostiam samotného zakladateľa firmy Jozefa Rakoncaja, ktorý za svoju horolezeckú kariéru absolvoval nespočetné množstvo významných expedícií, vyrába táto firma maximálne funkčné produkty schopné obstáť aj v extrémnych podmienkach najvyšších hôr sveta. Medzi špeciality tejto firmy patrí zimné bundy a páperové alebo syntetické spacáky.
 
 
Cieľom firmy je vyrábať maximálne funkčné výrobky a zároveň je plne prispôsobiť potrebám a požiadavkám zákazníka tak, aby potrebné vybavenie bolo "ušité presne na mieru" podmienkam a účelu, pre ktorý bude používané.

SI Joseph videá si môžte pozrieť TU

Top produkty:

SIR JOSEPH APRON MAN HOODED - GREEN

VESTA SIR JOSEPH EIGER LADY II - ZELENÁ

 

 

 

 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.