MSR Snow Picket

Neohodnotené
 
Snehová kotva vyrobená z tepelne upraveného hliníka - vďaka tomu dosahuje vynikajúcu pevnosť pri zachovaní nízkej hmotnosti.
Dostupnosť Na objednávku
€35,30
   
Značka MSR
Webová stránka značky cascadedesigns.com/ie/msr
Kategória Snežnice
 
<p><strong>MSR Snow Picket </strong>je snehová kotva vyrobená z tepelne upraveného hliníka, hojne využívaného v leteckom priemysle - vďaka tomu dosahuje vynikajúcu pevnosť pri zachovaní nízkej hmotnosti. Dĺžky 60 a 90 cm.</p> <p> </p> <p><strong>Vlastnosti:</strong></p> <ul> <li><span style="color:#000000;">zosilnená horná časť znižuje deformáciu kotvy pri zatĺkaní</span></li> <li><span style="color:#000000;">efektívny tvar, lepšie preniká do snehu</span></li> <li><span style="color:#000000;">stred kotvy označený červenou farbou</span></li> <li><span style="color:#000000;">viac skosené otvory pre ukotvenie umožňujú vertikálne aj horizontálne umiestnenie kotvy</span></li> </ul> <p><strong>Vlastnosti:</strong></p> <ul> <li><span style="color: rgb(0, 0, 0);">zosilnená horná časť znižuje deformáciu kotvy pri zatĺkaní</span></li> <li><span style="color: rgb(0, 0, 0);">efektívny tvar, lepšie preniká do snehu</span></li> <li><span style="color: rgb(0, 0, 0);">stred kotvy označený červenou farbou</span></li> <li><span style="color: rgb(0, 0, 0);">viac skosené otvory pre ukotvenie umožňujú vertikálne aj horizontálne umiestnenie kotvy</span></li> </ul> <br/>

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Cascade Designs je súkromá rodinná spoločnosť, ktorá sídli v meste Seattle na západnom pobreží v USA, na úpätí Skalistých hôr. Je to spoločenstvo niekoľkých firiem a dve z nich sú therm a rest- karimatky a spacie systémy a MSR variče a uteraky, stany, snežnice, filtračné systémy.

Ľudia pracujúci v Cascade Designs sú mladí športovci, nadšení pre outdoorové aktivity. Vymýšľajú a vyrábajú si outdoorové vybavenie pre svoj voľný čas. Firmy si samé navrhujú a konštruujú stroje, vymýšľajú nové výrobné postupy a technológie, používajú iba najnovšie materiály vyrobené v USA alebo Európe. Vo výrobných halách je čisto a všetko žiari novotou. 
Materiály, ktoré používajú, sú jednak najmodernejšie hi-tech vynálezy súčasnej doby, ale zároveň aj šetrné k prírode, neobsahujúce prírode a ľuďom škodlivé látky, ako např. ftaláty, byfenily… Všetká produkcia pocházda z dieľní v USA, alebo sesterských pobočiek Cascade Designs v írskom Corku.

Top produkty:

SNEŽNICE MSR LIGHTNING AXIS

MSR DRAGONTAIL