MSR Snow Picket

Neohodnotené
 
Snehová kotva vyrobená z tepelne upraveného hliníka - vďaka tomu dosahuje vynikajúcu pevnosť pri zachovaní nízkej hmotnosti.
Dostupnosť Na objednávku
€35,30
   
Značka MSR
Webová stránka značky cascadedesigns.com/ie/msr
Kategória Snežnice
 
MSR Snow Picket je snehová kotva vyrobená z tepelne upraveného hliníka, hojne využívaného v leteckom priemysle - vďaka tomu dosahuje vynikajúcu pevnosť pri zachovaní nízkej hmotnosti. Dĺžky 60 a 90 cm.   Vlastnosti: zosilnená horná časť znižuje deformáciu kotvy pri zatĺkaní efektívny tvar, lepšie preniká do snehu stred kotvy označený červenou farbou viac skosené otvory pre ukotvenie umožňujú vertikálne aj horizontálne umiestnenie kotvy Vlastnosti: zosilnená horná časť znižuje deformáciu kotvy pri zatĺkaní efektívny tvar, lepšie preniká do snehu stred kotvy označený červenou farbou viac skosené otvory pre ukotvenie umožňujú vertikálne aj horizontálne umiestnenie kotvy

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Cascade Designs je súkromá rodinná spoločnosť, ktorá sídli v meste Seattle na západnom pobreží v USA, na úpätí Skalistých hôr. Je to spoločenstvo niekoľkých firiem a dve z nich sú therm a rest- karimatky a spacie systémy a MSR variče a uteraky, stany, snežnice, filtračné systémy.

Ľudia pracujúci v Cascade Designs sú mladí športovci, nadšení pre outdoorové aktivity. Vymýšľajú a vyrábajú si outdoorové vybavenie pre svoj voľný čas. Firmy si samé navrhujú a konštruujú stroje, vymýšľajú nové výrobné postupy a technológie, používajú iba najnovšie materiály vyrobené v USA alebo Európe. Vo výrobných halách je čisto a všetko žiari novotou. 
Materiály, ktoré používajú, sú jednak najmodernejšie hi-tech vynálezy súčasnej doby, ale zároveň aj šetrné k prírode, neobsahujúce prírode a ľuďom škodlivé látky, ako např. ftaláty, byfenily… Všetká produkcia pocházda z dieľní v USA, alebo sesterských pobočiek Cascade Designs v írskom Corku.

Top produkty:

SNEŽNICE MSR LIGHTNING AXIS

MSR DRAGONTAIL

 

 

 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.