MSR Revo Trail pánske

Neohodnotené
 
€173,70
Značka MSR
Webová stránka značky cascadedesigns.com/ie/msr
Kategória Snežnice
Zvoľte variant
Veľkosť: M22 Na objednávku €173,70
   
Veľkosť: M25 Na objednávku €173,70
   
 
Kombináciou osvedčených modelov Lightning a EVO vznikol jedinečný typ snežníc MSR Revo Trail. Kovový rám má vynikajúcu trakciu aj v náročnejších podmienkach, a plastová doska sa vďaka svojim torzným schopnostiam prispôsobí dokonale povrchu. Tieto vysoko odolné a spoľahlivé snežnice sú určené do rovinatého a zvlneného terénu. Vybavené sú viazaním DuoFit s dvojhrotovými mačkami a zdvíhacou pätou. Pre stúpanie do svahu majú výklopnú hrazdičku Televator.   Snežnice sú dostupné v dvoch variantách M22 / M25   M22: - Farba: zelená - Veľkosť: 56 cm - Odporúčaná váha človeka (snežnice bez nástavcov): do 80kg - Doporučená váha človeka (snežnice s nástavcami): do 114kg - Hmotnosť balenia: 1528g   M25: - Farba: zelená - Veľkosť: 64 cm - Odporúčaná váha človeka (snežnice bez nástavcov): 54-100kg - Doporučená váha človeka (snežnice s nástavcami): 54-127kg - Hmotnosť balenia: 1710g M22: - Farba: zelená - Veľkosť: 56 cm - Odporúčaná váha človeka (snežnice bez nástavcov): do 80kg - Doporučená váha človeka (snežnice s nástavcami): do 114kg - Hmotnosť balenia: 1528g   M25: - Farba: zelená - Veľkosť: 64 cm - Odporúčaná váha človeka (snežnice bez nástavcov): 54-100kg - Doporučená váha človeka (snežnice s nástavcami): 54-127kg - Hmotnosť balenia: 1710g 94RyqRMcl1I

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Cascade Designs je súkromá rodinná spoločnosť, ktorá sídli v meste Seattle na západnom pobreží v USA, na úpätí Skalistých hôr. Je to spoločenstvo niekoľkých firiem a dve z nich sú therm a rest- karimatky a spacie systémy a MSR variče a uteraky, stany, snežnice, filtračné systémy.

Ľudia pracujúci v Cascade Designs sú mladí športovci, nadšení pre outdoorové aktivity. Vymýšľajú a vyrábajú si outdoorové vybavenie pre svoj voľný čas. Firmy si samé navrhujú a konštruujú stroje, vymýšľajú nové výrobné postupy a technológie, používajú iba najnovšie materiály vyrobené v USA alebo Európe. Vo výrobných halách je čisto a všetko žiari novotou. 
Materiály, ktoré používajú, sú jednak najmodernejšie hi-tech vynálezy súčasnej doby, ale zároveň aj šetrné k prírode, neobsahujúce prírode a ľuďom škodlivé látky, ako např. ftaláty, byfenily… Všetká produkcia pocházda z dieľní v USA, alebo sesterských pobočiek Cascade Designs v írskom Corku.

Top produkty:

SNEŽNICE MSR LIGHTNING AXIS

MSR DRAGONTAIL

 

 

 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.