MSR Revo Tail

Neohodnotené
 
Dostupnosť Na objednávku
€45,90
   
Značka MSR
Webová stránka značky cascadedesigns.com/ie/msr
Kategória Snežnice
 
<p style="margin: 0px; padding: 0px; color: rgb(0, 0, 0); font-family: 'Trebuchet MS', Tahoma, Verdana, Arial, sans-serif; font-size: 13.2px; line-height: 16px;">Nástavce <strong style="margin: 0px; padding: 0px;">MSR Lighting Tail</strong> zväčšujú plochu snežnice a uľahčujú tak chôdzu v hlbokom snehu. Koncovky je možné rýchlo a jednoducho pripnúť a odopnúť, bez použitia náradia. Určené pre snežnice Revo (MSR Revo Explore, MSR Revo Ascent, MSR Revo Trail)</p> <p style="margin: 0px; padding: 0px; color: rgb(0, 0, 0); font-family: 'Trebuchet MS', Tahoma, Verdana, Arial, sans-serif; font-size: 13.2px; line-height: 16px;"> </p> <p style="margin: 0px; padding: 0px; color: rgb(0, 0, 0); font-family: 'Trebuchet MS', Tahoma, Verdana, Arial, sans-serif; font-size: 13.2px; line-height: 16px;"><strong style="margin: 0px; padding: 0px;">Vlastnosti:</strong></p> <ul> <li style="margin: 0px; padding: 0px;"><span style="color:#000000;"><span style="margin: 0px; padding: 0px;">farba čierna</span></span></li> <li style="margin: 0px; padding: 0px;"><span style="color:#000000;"><span style="margin: 0px; padding: 0px;">veľkosť nástavcov 12,7 cm</span></span></li> <li style="margin: 0px; padding: 0px;"><span style="color:#000000;"><span style="margin: 0px; padding: 0px;">váha 298 g</span></span></li> </ul> <br/>

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Cascade Designs je súkromá rodinná spoločnosť, ktorá sídli v meste Seattle na západnom pobreží v USA, na úpätí Skalistých hôr. Je to spoločenstvo niekoľkých firiem a dve z nich sú therm a rest- karimatky a spacie systémy a MSR variče a uteraky, stany, snežnice, filtračné systémy.

Ľudia pracujúci v Cascade Designs sú mladí športovci, nadšení pre outdoorové aktivity. Vymýšľajú a vyrábajú si outdoorové vybavenie pre svoj voľný čas. Firmy si samé navrhujú a konštruujú stroje, vymýšľajú nové výrobné postupy a technológie, používajú iba najnovšie materiály vyrobené v USA alebo Európe. Vo výrobných halách je čisto a všetko žiari novotou. 
Materiály, ktoré používajú, sú jednak najmodernejšie hi-tech vynálezy súčasnej doby, ale zároveň aj šetrné k prírode, neobsahujúce prírode a ľuďom škodlivé látky, ako např. ftaláty, byfenily… Všetká produkcia pocházda z dieľní v USA, alebo sesterských pobočiek Cascade Designs v írskom Corku.

Top produkty:

SNEŽNICE MSR LIGHTNING AXIS

MSR DRAGONTAIL