MSR Lightning Tail

Neohodnotené
 
Dostupnosť Na objednávku
€45,90
   
Značka MSR
Webová stránka značky cascadedesigns.com/ie/msr
Kategória Snežnice
 
<p>Nástavce <strong>MSR Lightning Tail</strong> zväčšujú plochu snežnice a uľahčujú tak chôdzu v hlbokom snehu. Koncovky je možné rýchlo a jednoducho pripnúť a odopnúť, bez použitia náradia. Určené pre snežnice Lighting (MSR Lighting Explore, MSR Lighting Ascent, MSR Lighting Trail)</p> <p> </p> <p><strong>Vlastnosti:</strong></p> <ul> <li><span style="color:#000000;">farba čierna</span></li> <li><span style="color:#000000;">veľkosť nástavcov 12,7 cm</span></li> <li><span style="color:#000000;">váha 255 g</span></li> </ul> <p>qCa510BZl8g</p> <br/>

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Cascade Designs je súkromá rodinná spoločnosť, ktorá sídli v meste Seattle na západnom pobreží v USA, na úpätí Skalistých hôr. Je to spoločenstvo niekoľkých firiem a dve z nich sú therm a rest- karimatky a spacie systémy a MSR variče a uteraky, stany, snežnice, filtračné systémy.

Ľudia pracujúci v Cascade Designs sú mladí športovci, nadšení pre outdoorové aktivity. Vymýšľajú a vyrábajú si outdoorové vybavenie pre svoj voľný čas. Firmy si samé navrhujú a konštruujú stroje, vymýšľajú nové výrobné postupy a technológie, používajú iba najnovšie materiály vyrobené v USA alebo Európe. Vo výrobných halách je čisto a všetko žiari novotou. 
Materiály, ktoré používajú, sú jednak najmodernejšie hi-tech vynálezy súčasnej doby, ale zároveň aj šetrné k prírode, neobsahujúce prírode a ľuďom škodlivé látky, ako např. ftaláty, byfenily… Všetká produkcia pocházda z dieľní v USA, alebo sesterských pobočiek Cascade Designs v írskom Corku.

Top produkty:

SNEŽNICE MSR LIGHTNING AXIS

MSR DRAGONTAIL