Singing Rock Slackline 25 m

Neohodnotené
 
Dostupnosť Skladom
€86,20
   
Značka Singing Rock
Webová stránka značky singingrock.cz/
Kategória Slackline
 
Ideálny set pre pokročilých lajnerov.   -dvojfarebný popruh o pevnosti 3 t a šírke 25 mm vás prekvapí svojou ľahkosťou výbornými vlastnosťami -napínanie pomocou multi-pull SYSTÉMU -ukotvenie okolo pevného Bodu je riešené pomocou Rock & Lock spôn   Slackline Set 25 m obsahuje: -25 m popruhu s ušitým okom -2 kotviace slučky -1 pomocná slučka na multi-pull systéme -1 šekl -2 oválne ocelové karabíny -1 lock pin -2 O-krúžky -prepravnú tašku   Slackline je určená k použitiu nízko nad zemou (max. výška kotviacich bodov je 1 m).Nikdy nepoužívajte tento výrobok jako highline (výššie ako 1m nad zemou)!Farba: žltá a čiernaHmotnosť: 2898 gMateriál: nízkoprietažný PESPevnosť: 30 kNŠírka: 25 mmDĺžka: max. 25 m

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

SINGING ROCK neustále zlepšuje spoľahlivosť a funkčnosť vybavenia určeného či už pre prácu vo výškach, horolezectvo alebo pre záchranu osôb v kritických situáciách, ktoré môžu vo vertikálnom svete nastať.
-presadzuje svoje výrobky a metodiku pri používaní horolezeckých techník v iných profesiách - napr. Záchranári, stavebníctvo, opravy a údržba vo výške, polícia, armáda, hasiči ...
- dbá na perfektnú informovanosť zákazníka o používaní vybavenia pre vyššie uvedené aktivity, podieľa sa aktívne ako na tvorbe metodiky pre tieto činnosti, ako aj na tvorbe príslušných medzinárodných štandardov.
- zaisťuje, udržuje a zlepšuje OOP systém riadenia kvality, certifikovaný autorizovanou skúšobňou podľa požiadaviek normy ISO 9001 s ohľadom na Smernicu Rady 89/686 / EHS - Osobné ochranné prostriedky proti pádu z výšky.
SINGING ROCK zavádza nové moderné trendy v riadení firmy, MBO založený na procesnom prístupe s využitím nástrojov projektového riadenia.

Top produkty:

SINGING ROCK PACKET FERRATA

SINGING ROCK PROFI WORKER III

 

 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.