Singing Rock Slackline 15 m

Neohodnotené
 
Dostupnosť Momentálne vypredané
€58,50
   
Značka Singing Rock
Webová stránka značky singingrock.cz/
Kategória Slackline
 
Ideálny set pre začiatočníkov, školy, lezecké steny alebo pre špeciálne tréningové účely-dvojfarebný popruh o pevnosti 3t a šírka 25 mm vás prekvapí svojou ľahkosťou a výbornými vlastnosťami          -rýchla inštalácia setu vďaka račni -set je riešený čo najjednoduchšie, aby aj úplný začiatočník nemal problém s jeho inštaláciou Slackline Set 15 m obsahuje:      -dve šité kotviace slučky sa zakomponovanými okami      -15 m slackline popruhu s ušitým okom      -1 račňu       -prepravnú tašku Slackline je určená na použitie nízko nad zemou (max. výška kotviacich bodov je 1 m).Nikdy nepoužívajte tento výrobok ako highline (vyššie než 1m nad zemou)!Farba: žltá a čiernaHmotnosť: 2394 gMateriál: nízkoprietažný PESPevnosť: 30 kNŠírka: 25 mmDĺžka: max 15 m

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

SINGING ROCK neustále zlepšuje spoľahlivosť a funkčnosť vybavenia určeného či už pre prácu vo výškach, horolezectvo alebo pre záchranu osôb v kritických situáciách, ktoré môžu vo vertikálnom svete nastať.
-presadzuje svoje výrobky a metodiku pri používaní horolezeckých techník v iných profesiách - napr. Záchranári, stavebníctvo, opravy a údržba vo výške, polícia, armáda, hasiči ...
- dbá na perfektnú informovanosť zákazníka o používaní vybavenia pre vyššie uvedené aktivity, podieľa sa aktívne ako na tvorbe metodiky pre tieto činnosti, ako aj na tvorbe príslušných medzinárodných štandardov.
- zaisťuje, udržuje a zlepšuje OOP systém riadenia kvality, certifikovaný autorizovanou skúšobňou podľa požiadaviek normy ISO 9001 s ohľadom na Smernicu Rady 89/686 / EHS - Osobné ochranné prostriedky proti pádu z výšky.
SINGING ROCK zavádza nové moderné trendy v riadení firmy, MBO založený na procesnom prístupe s využitím nástrojov projektového riadenia.

Top produkty:

SINGING ROCK PACKET FERRATA

SINGING ROCK PROFI WORKER III

 

 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.