Singing Rock Zlaňovacie stanovisko 12mm

Neohodnotené
 
Zlaňovacie stanovisko 12 mm pre lezecké steny alebo skaly
Dostupnosť Skladom
€11,90
   
Značka Singing Rock
Webová stránka značky singingrock.cz/
Kategória Skoby, Plakety, Nity
 
Zlaňovacie stanovisko 12 mm pre lezecké steny alebo skaly   Obsahuje:      -2 plakety (pre drieky Ø 12 mm)      -2 reťaze      -1 kruh Minimálna pevnosť reťaze: 25 kNDĺžka reťaze: 17,5 cmVnútorný priemer kruhu: 5 cm Hmotnosť: 580 gMateriál: pozinkovaná oceľ Hmotnosť: 580 gMateriál: pozinkovaná oceľ

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

SINGING ROCK neustále zlepšuje spoľahlivosť a funkčnosť vybavenia určeného či už pre prácu vo výškach, horolezectvo alebo pre záchranu osôb v kritických situáciách, ktoré môžu vo vertikálnom svete nastať.
-presadzuje svoje výrobky a metodiku pri používaní horolezeckých techník v iných profesiách - napr. Záchranári, stavebníctvo, opravy a údržba vo výške, polícia, armáda, hasiči ...
- dbá na perfektnú informovanosť zákazníka o používaní vybavenia pre vyššie uvedené aktivity, podieľa sa aktívne ako na tvorbe metodiky pre tieto činnosti, ako aj na tvorbe príslušných medzinárodných štandardov.
- zaisťuje, udržuje a zlepšuje OOP systém riadenia kvality, certifikovaný autorizovanou skúšobňou podľa požiadaviek normy ISO 9001 s ohľadom na Smernicu Rady 89/686 / EHS - Osobné ochranné prostriedky proti pádu z výšky.
SINGING ROCK zavádza nové moderné trendy v riadení firmy, MBO založený na procesnom prístupe s využitím nástrojov projektového riadenia.

Top produkty:

SINGING ROCK PACKET FERRATA

SINGING ROCK PROFI WORKER III

 

 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.