Singing Rock Zlaňovacie stanovisko 12mm

Neohodnotené
 
Zlaňovacie stanovisko 12 mm pre lezecké steny alebo skaly
Dostupnosť Skladom
€11,90
   
Značka Singing Rock
Webová stránka značky singingrock.cz/
Kategória Skoby, Plakety, Nity
 
<p><strong>Zlaňovacie stanovisko 12 mm </strong>pre lezecké steny alebo skaly</p> <p> </p> <p><strong>Obsahuje:</strong></p> <p>     -2 plakety (pre drieky Ø 12 mm)</p> <p>     -2 reťaze</p> <p>     -1 kruh</p> <p><br /><strong>Minimálna pevnosť reťaze: </strong>25 kN<br /><strong>Dĺžka reťaze:</strong> 17,5 cm<br /><strong>Vnútorný priemer kruhu: </strong>5 cm</p> <p><br /><strong>Hmotnosť: </strong>580 g<br /><strong>Materiál: </strong>pozinkovaná oceľ</p> <p><br /><strong>Hmotnosť: </strong>580 g<br /><strong>Materiál: </strong>pozinkovaná oceľ</p> <br/>

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

SINGING ROCK neustále zlepšuje spoľahlivosť a funkčnosť vybavenia určeného či už pre prácu vo výškach, horolezectvo alebo pre záchranu osôb v kritických situáciách, ktoré môžu vo vertikálnom svete nastať.
-presadzuje svoje výrobky a metodiku pri používaní horolezeckých techník v iných profesiách - napr. Záchranári, stavebníctvo, opravy a údržba vo výške, polícia, armáda, hasiči ...
- dbá na perfektnú informovanosť zákazníka o používaní vybavenia pre vyššie uvedené aktivity, podieľa sa aktívne ako na tvorbe metodiky pre tieto činnosti, ako aj na tvorbe príslušných medzinárodných štandardov.
- zaisťuje, udržuje a zlepšuje OOP systém riadenia kvality, certifikovaný autorizovanou skúšobňou podľa požiadaviek normy ISO 9001 s ohľadom na Smernicu Rady 89/686 / EHS - Osobné ochranné prostriedky proti pádu z výšky.
SINGING ROCK zavádza nové moderné trendy v riadení firmy, MBO založený na procesnom prístupe s využitím nástrojov projektového riadenia.

Top produkty:

SINGING ROCK PACKET FERRATA

SINGING ROCK PROFI WORKER III