Singing Rock Skoba V - 10cm

Neohodnotené
 
Tvrdená oceľová V skoba pre širšie škáry a trhliny
Dostupnosť Na objednávku
€7,40
   
Značka Singing Rock
Webová stránka značky singingrock.cz/
Kategória Skoby, Plakety, Nity
 
<p><!--StartFragment-->Tvrdená oceľová V skoba pre širšie škáry a trhliny</p><p>     -pre širšie škáry nerovnakých rozmerov<br />     -ideálny pre lezenie v horách, technické lezenie,<br />     -alebo tvorbu prvovýstup</p><p> </p><p><strong>Hmotnosť: </strong>84 g (L&#39;8)<br /><strong>Materiál: </strong>CrMo tvrdená oceľ<br /><strong>Šírka: </strong>8 - 13 mm<br />Dĺžka: 10cm</p><p><!--EndFragment--></p><br/>

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

SINGING ROCK neustále zlepšuje spoľahlivosť a funkčnosť vybavenia určeného či už pre prácu vo výškach, horolezectvo alebo pre záchranu osôb v kritických situáciách, ktoré môžu vo vertikálnom svete nastať.
-presadzuje svoje výrobky a metodiku pri používaní horolezeckých techník v iných profesiách - napr. Záchranári, stavebníctvo, opravy a údržba vo výške, polícia, armáda, hasiči ...
- dbá na perfektnú informovanosť zákazníka o používaní vybavenia pre vyššie uvedené aktivity, podieľa sa aktívne ako na tvorbe metodiky pre tieto činnosti, ako aj na tvorbe príslušných medzinárodných štandardov.
- zaisťuje, udržuje a zlepšuje OOP systém riadenia kvality, certifikovaný autorizovanou skúšobňou podľa požiadaviek normy ISO 9001 s ohľadom na Smernicu Rady 89/686 / EHS - Osobné ochranné prostriedky proti pádu z výšky.
SINGING ROCK zavádza nové moderné trendy v riadení firmy, MBO založený na procesnom prístupe s využitím nástrojov projektového riadenia.

Top produkty:

SINGING ROCK PACKET FERRATA

SINGING ROCK PROFI WORKER III