Singing Rock Sentinel

Neohodnotené
 
Háčik pre krehké hrany a do vŕtaných otvorov
Dostupnosť Skladom
€9,40
   
Značka Singing Rock
Webová stránka značky singingrock.cz/
Kategória Skoby, Plakety, Nity
 
<p>Háčik pre krehké hrany a do vŕtaných otvorov</p><p>     -dôležitý nástroj pre technické lezenie<br />     -pomocník pri tvorbe prvovýstup<br />     -8 cm hák + zašitá 16 mm slučka o dĺžke 10 cm</p><p><br /><strong>Hmotnosť:</strong> 43 g<br /><strong>Materiál: </strong>Cr-Mo oceľ, polyamid<br /><strong>Dĺžka: </strong>cca 13 cm</p><br/>

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

SINGING ROCK neustále zlepšuje spoľahlivosť a funkčnosť vybavenia určeného či už pre prácu vo výškach, horolezectvo alebo pre záchranu osôb v kritických situáciách, ktoré môžu vo vertikálnom svete nastať.
-presadzuje svoje výrobky a metodiku pri používaní horolezeckých techník v iných profesiách - napr. Záchranári, stavebníctvo, opravy a údržba vo výške, polícia, armáda, hasiči ...
- dbá na perfektnú informovanosť zákazníka o používaní vybavenia pre vyššie uvedené aktivity, podieľa sa aktívne ako na tvorbe metodiky pre tieto činnosti, ako aj na tvorbe príslušných medzinárodných štandardov.
- zaisťuje, udržuje a zlepšuje OOP systém riadenia kvality, certifikovaný autorizovanou skúšobňou podľa požiadaviek normy ISO 9001 s ohľadom na Smernicu Rady 89/686 / EHS - Osobné ochranné prostriedky proti pádu z výšky.
SINGING ROCK zavádza nové moderné trendy v riadení firmy, MBO založený na procesnom prístupe s využitím nástrojov projektového riadenia.

Top produkty:

SINGING ROCK PACKET FERRATA

SINGING ROCK PROFI WORKER III