Petzl Coeur Pulse

Neohodnotené
 
Petzl COEUR PULSE je 12 mm vyjímateľný expanzný nit s plaketou, z nerezovej ocele, ktorý možno jednoducho a rýchlo inštalovať a odstraňovať bez potreby nástrojov.
Dostupnosť Skladom
€47,20
   
Značka Petzl
Webová stránka značky petzl.com/en?l=INT
Kategória Skoby, Plakety, Nity
 
<p><strong>Petzl COEUR PULSE</strong> je 12 mm vyjímateľný expanzný nit s plaketou, z nerezovej ocele, ktorý možno jednoducho a rýchlo inštalovať a odstraňovať bez potreby nástrojov. Zaisťovacia funkcia obmedzuje riziko nedobrovoľného vytiahnutia nitu z otvoru.</p><p><strong>Jednoduché použitie:</strong></p><p>    -jednoduchá, rýchla inštalácia a demontáž, bez použitia nástrojov, umožňujúca opätovné použitie<br />    -zabezpečovacia funkcia obmedzuje riziko nedobrovoľného vytiahnutia nitu</p><p><strong>Ľahké zapínanie:</strong></p><p>    -široký, ergonomický pripevňovací otvor uľahčuje pripojenie karabíny<br />    -šírka otvoru dovoľuje inštaláciu dvoch karabín súčasne</p><p>Zabraňuje opotrebovaniu karabín vďaka hrúbke stien plakety a zaoblenému okraju pripojovacieho otvoru</p><p><strong>Poznámka: </strong>Pre optimálnu použiteľnosť nitu musí mať otvor dokonale valcový tvar. Za týmto účelom vyberte vrták s tri alebo štyrmi britmi.</p><p><strong>Materiál:  </strong>  316L nerezová oceľ<br /><strong>Typ:  </strong>  expanzný nit s plaketou<br /><strong>Hmotnosť: </strong>   140g<br /><strong>Dĺžka: </strong>   6,5cm<br /><strong>Pevnosť v ťahu:</strong>     20kN<br /><strong>Maximálnu pevnosť: </strong>   25kN<br /><strong>Certifikácia: </strong>   CE EN 795 B</p><br/>

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Rodinný podnik u ktorého zrode stál Fernand Petzl zapálený dobyvateľ jaskýň. Ten začal s výrobou kladiek, lanových svoriek a lanových rebríkov pre jaskyniarov. V roku 1975 založil syn Paul spoločnosť Petzl za výdatného prispenia svojej manželky Kathrine. Bezpečnosť, bezpečnosť a zase bezpečnosť.
To je proklamovaná vlastnosť výrobkov a ich používanie. Preslávený katalóg dosahuje kvalít mnohých metodických príručiek ako používať istiace pomôcky a produkty vôbec. Petzl je takisto bez škrupulí úspešným priekopníkom v outdoor svete. Jistítko GRIGRI uzrelo svetlo sveta práve tu v roku 1991.

Top produkty:

PETZL NEWTON

PETZL TIKKA XP 2015 

SET PETZL QUARK

 

 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.