Petzl Coeur 10mm - STAINLESS

Neohodnotené
 
Dostupnosť Skladom
€2,34
   
Značka Petzl
Webová stránka značky petzl.com/en?l=INT
Kategória Skoby, Plakety, Nity
 
<p><strong><span class="hps">316L</span> <span class="hps">vysoko</span> <span class="hps">kvalitná nerezová</span> <span class="hps">oceľ</span><span>, určená pre</span> <span class="hps">vonkajšie použitie</span><span>.</span></strong></p><p><strong>Materiál:  </strong>  316L vysoko kvalitný nerez<br /><strong>Typ:</strong>    plaketa<br /><strong>Hmotnosť:  </strong>  65g<br /><strong>Certifikácia:   </strong> EN 795 A1, EN 959</p><br/>

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Rodinný podnik u ktorého zrode stál Fernand Petzl zapálený dobyvateľ jaskýň. Ten začal s výrobou kladiek, lanových svoriek a lanových rebríkov pre jaskyniarov. V roku 1975 založil syn Paul spoločnosť Petzl za výdatného prispenia svojej manželky Kathrine. Bezpečnosť, bezpečnosť a zase bezpečnosť.
To je proklamovaná vlastnosť výrobkov a ich používanie. Preslávený katalóg dosahuje kvalít mnohých metodických príručiek ako používať istiace pomôcky a produkty vôbec. Petzl je takisto bez škrupulí úspešným priekopníkom v outdoor svete. Jistítko GRIGRI uzrelo svetlo sveta práve tu v roku 1991.

Top produkty:

PETZL NEWTON

PETZL TIKKA XP 2015 

SET PETZL QUARK

 

 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.