Skialpinistické brzdy Kreuzspitze Ski Stopper 75 mm

Neohodnotené
 
Patentovaná brzda na skialpinistické viazania je jediná brzda na svete ktorá sa montuje na miesto určené pre stúpacie mačky.
Dostupnosť Skladom
€79,90
   
Značka Kreuzspitze
Webová stránka značky kreuzspitze.com/index.php
Kategória Skialpinistické viazania | brzdy
 
Patentovaná brzda na skialpinistické viazania Kreuzpitze Ski Stopper, je jediná brzda na svete ktorá sa montuje na miesto určené pre stúpacie mačky. Montáž a demontáž brzdy sa vykoná jedným pohybom - zasunutím do drážky a následne zaistením zaisťovacou podložkou BSS. Pri stúpaní hore svahom je brzda umiestnená mimo lyže v prepravnom obale.  Je kompatibilná so všetkými viazaniami Kreuzspitze a so všetkými druhmi viazaní Dynafit. Ten istý pár sa môže použiť na viacerých pároch lyží jednoduchým namontovaním dodatočných zaisťovacích podložiek BSS na rozdielnu lyžu. Brzda je dodávaná s kompletný príslušenstvom a praktickou spojkou odolonou voči prerezaniu. Vlastnosti:- základňa vyrobená z pozinkovanej ocele laserovým rezaním- k dispozícii v troch veľkostiach s vzdialenosťou medzi ramenami 75, 90 alebo 105 mm- automatické zatváranie s tlakom topánky- hmotnosť jednej brzdy: 88gr Recenziu na túto brzdu od Vetroplach Magazínu si môžete prečitať na tomto linku Vlastnosti:- základňa vyrobená z pozinkovanej ocele laserovým rezaním- k dispozícii v troch veľkostiach s vzdialenosťou medzi ramenami 75, 90 alebo 105 mm- automatické zatváranie s tlakom topánky- hmotnosť jednej brzdy: 88gr

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Zo športovej vášne dvoch lyžiarskych horolezcov na mieste, ktorí sú odborníkmi veľa rokov v oblasti presného strojárstva, značka  Kreuzspitze (Kreuzberg), ktorého úlohou je vybudovať skialpinistické útoky a horolezeckou technikou.
Tieto útoky sú navrhnuté s najviac sofistikovaných metód návrhu a 3D výpočtu, za použitia najnovších materiálov, ultra ľahké a pevné, a potom produkoval opatrne vytvorený výhradne z pracovnej obrábaním s moderných CNC strojoch.

Top produkty:

KREUZSPITZE GT

KREUZSPITZE SCTTT TITANIUM

 

 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.