Skialpinistické brzdy Kreuzspitze Ski Stopper 105 mm

Neohodnotené
 
Pantentovaná praktická brzda na skialpinistické viazania, ktorá je vhodná so svojou šírkou 105 mm aj na freeridové lyže
Dostupnosť Momentálne vypredané
€69,90
   
Značka Kreuzspitze
Webová stránka značky kreuzspitze.com/index.php
Kategória Skialpinistické viazania | brzdy
 
<p>Praktická brzda na skialpinistické viazania<strong> Kreuzpitze Ski Stopper </strong>s patentovaným uchytením sa revolučne montuje pre miesto na stúpacie mačky. Svojim unikátnym montovaním je jediná svojho druhu na svete. Montáž a demontáž brzdy sa vykoná jedným pohybom - zasunutím do drážky a následne zaistením zaisťovacou podložkou BSS. Pri stúpaní hore svahom je brzda umiestnená mimo lyže v prepravnom obale.  Je kompatibilná so všetkými viazaniami Kreuzspitze a so všetkými druhmi viazaní Dynafit. Ten istý pár sa môže použiť na viacerých pároch lyží jednoduchým namontovaním dodatočných zaisťovacích podložiek BSS na rozdielnu lyžu. Brzda je dodávaná s kompletný príslušenstvom a praktickou spojkou odolonou voči prerezaniu.</p><p><strong>Vlastnosti:</strong><br />- základňa vyrobená z pozinkovanej ocele laserovým rezaním<br />- k dispozícii v troch veľkostiach s vzdialenosťou medzi ramenami 75, 90 alebo 105 mm<br />- automatické zatváranie s tlakom topánky<br />- hmotnosť jednej brzdy: 88gr</p><p> </p><p><!--StartFragment-->Recenziu na túto brzdu od Vetroplach Magazínu si môžete prečitať na <a href="http://bicykle.vetroplachmagazin.sk/pr-predstavuje-sa-skialpove-viazanie-kreuzspitze-1347" target="_blank">tomto linku</a><!--EndFragment--></p><br/>

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Zo športovej vášne dvoch lyžiarskych horolezcov na mieste, ktorí sú odborníkmi veľa rokov v oblasti presného strojárstva, značka  Kreuzspitze (Kreuzberg), ktorého úlohou je vybudovať skialpinistické útoky a horolezeckou technikou.
Tieto útoky sú navrhnuté s najviac sofistikovaných metód návrhu a 3D výpočtu, za použitia najnovších materiálov, ultra ľahké a pevné, a potom produkoval opatrne vytvorený výhradne z pracovnej obrábaním s moderných CNC strojoch.

Top produkty:

KREUZSPITZE GT

KREUZSPITZE SCTTT TITANIUM