Podložka Kreuzspitze KU

Neohodnotené
 
Podložka Kreuzpitze KD je špeciálna sada dvoch ultraľahkých nastaviteľných podložiek na nastavenie pätky s priečnou vzdialenosťou otvorov 25 mm.
Dostupnosť Skladom
€34,30
   
Značka Kreuzspitze
Webová stránka značky kreuzspitze.com/index.php
Kategória Skialpinistické viazania | brzdy
 
Podložka Kreuzpitze KD je špeciálna sada dvoch ultraľahkých nastaviteľných podložiek na nastavenie pätky s priečnou vzdialenosťou otvorov 25 mm. Je kompatibilná so všetkými pätami s priečnymi otvormi s roztečou 25 mm - SkiTrab, Atk, Montura (4 otvory) a Kreuzspitze (otočením o 90 °). Vlastnosti: - vyrobené z Ergalu - vyrobená strojným obrábaním - nastavenie v rozmedzí 0-40 mm - hmotnosť: 28 g / kus - vŕtanie ako pri podložkách K40, KN, PN - kompatibilná s pätkami - SkiTrab, Atk, Montura (4 otvory) a Kreuzspitze (otočením o 90 °) - dodáva sa kompletnou sadou skrutiek Vlastnosti: - materiál: Ergal - hmotnosť polovica páru: 29 g - stredová vzdialenosť 32 mm x 40 mm päta (priečna x pozdĺžna)

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Zo športovej vášne dvoch lyžiarskych horolezcov na mieste, ktorí sú odborníkmi veľa rokov v oblasti presného strojárstva, značka  Kreuzspitze (Kreuzberg), ktorého úlohou je vybudovať skialpinistické útoky a horolezeckou technikou.
Tieto útoky sú navrhnuté s najviac sofistikovaných metód návrhu a 3D výpočtu, za použitia najnovších materiálov, ultra ľahké a pevné, a potom produkoval opatrne vytvorený výhradne z pracovnej obrábaním s moderných CNC strojoch.

Top produkty:

KREUZSPITZE GT

KREUZSPITZE SCTTT TITANIUM

 

 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.